جلیلی، رنجبر و محمدی در دوازدهمین دوره مسابقات کاراته صاحب گردن‌آویز طلا شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از قوچان، رضا محمدیان صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور تیم کاراته این شهرستان در مسابقات کاراته سبک اوکیناوا ایشین ریو ایران، اظهار داشت: دوازدهمین دوره این مسابقات برای اعزام به گرجستان با حضور ۲۵۰ ورزشکار در مشهد مقدس برگزار شد.

وی با بیان اینکه سه مدال طلا، سه مدال نقره و پنج مدال برنز حاصل تلاش کاراته‌کاران تیم قوچان در این مسابقات بود، افزود: ارشیا جلیلی در منفی ۲۵ کیلوگرم، امیرعلی رنجبر در منفی ۳۰ کیلوگرم و متین محمدی در مثبت ۴۵ کیلوگرم مدال‌های طلا را به خود اختصاص دادند و علیرضا صحرانشین، محمد میرشکار مطلق و علیرضا اسماعیلی در اوزان مختلف موفق به کسب عنوان دوم شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان قوچان با اشاره به این موضوع که تیم ووشو این شهرستان نیز در پنجمین دوره مسابقات کمربند طلایی رده سنی بزرگسالان عنوان قهرمانی را از آن خود کرد، گفت: در این مسابقات استانی کمربند طلایی توسط نونهال محمدمهدی شجاعی و مقام اول تیمی در رده سنی بزرگسالان توسط مسلم کوهستانیان در اوزان ۷۵، آرش شفیعی ۸۰، علیرضا یدی ۸۵، حسن خسروی ۹۰ و احسان فریدی مثبت ۹۰ کیلوگرم کسب شد.

محمدیان با یادآوری اینکه مسابقات ایروبیک و استپ بانوان قهرمانی خراسان رضوی نیز به میزبانی قوچان برگزارشده است، تصریح کرد: این مسابقات با حضور ۱۳ تیم و۲۵۰ ورزشکار از مشهد، تربت‌حیدریه و قوچان در سالن ورزشی صحرایی این شهرستان برگزار تا ورزشکاران با یکدیگر به رقابت بپردازند.

وی با بیان اینکه تیم قوچان در ۲ رشته ایروبیک و استپ با شرکت ۶ تیم در این مسابقات حضور یافت، خاطرنشان کرد: در رشته ایروبیک تیم‌های زاکی و کوثر مشهد مشترکا عنوان اول را به خود اختصاص دادند و تیم‌های پیام الف قوچان و ریحان مشهد به ترتیب دوم و سوم شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان قوچان افزود: در رشته استپ نیز آکادمی قوچان عنوان اول، پیام «الف» قوچان مقام دوم و تیم‌های زاکی و کوثر مشهد به‌ صورت مشترک مقام سوم را به دست آورند.

انتهای پیام/ذ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *