جوان لارستانی مدال طلای رقابت‌های کشتی آزاد کشور را کسب کرد

حمیدرضا نصیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شیراز اظهار داشت: در این دوره از پیکارها محمدرضا عسکرپور در دور اول حریفی از آذربایجان غربی را با حساب ۱۱ بر صفر شکست داد.

وی خاطرنشان کرد: این جوان لارستانی در دور دوم با قرعه استراحت روبه‌رو شد و در کشتی سوم و چهارم موفق شد کشتی‌گیرانی از استان‌های کردستان و اردبیل را به ترتیب با نتیجه ۶ بر ۲ و ۵ بر ۲ از پیش رو بردارد.

سرپرست هیأت کشتی استان فارس افزود: عسکرپور در دور پنجم با حساب ۵ بر صفر از سد حریف گلستانی گذشت و به دیدار فینال راه یافت.

نصیری گفت: این دلاور لارستانی در ششمین مسابقه خود و در دیدار فینال با حساب ۱۰ بر صفر کشتی‌گیری از ایلام را مغلوب کرد و با کسب ۱۷ امتیاز بر سکوی قهرمانی وزن ۷۰ کیلوگرم پیکارهای کشتی آزاد جوانان کشور قرار گرفت.

وی تصریح کرد: محمدرضا عسکرپور چندین مدال قهرمانی نونهالان و نوجوانان کشور را دارد و در اردوهای تیم ملی کشتی آزاد و ساحلی جمهوری اسلامی ایران نیز حضور داشته است.

سرپرست هیأت کشتی استان فارس با اشاره به اینکه تیم کشتی آزاد جوانان استان عنوان پنجم این مسابقات را از آن خود کرد، بیان داشت: تیم کشتی آزاد استان فارس با مربیگری هادی رضایی از شیراز، عین‌الله زارع از نی‌ریز، داود عسکرپور از لارستان و سرپرستی محمد علی قوی پنجه موفق شد با یک پله صعود نسبت به سال گذشته، جایگاه خود را در گروه “ب” رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جوانان کشور حفظ کند.

نصیری عنوان کرد: علی‌اکبر کدیور از فسا، فرزاد شمس علیایی از شیراز، جهانگیر نجمی از شیراز، مهدی باقری از آباده، محمدرضا عسکرپور از لارستان، علیرضا کشاورز از مرودشت، علی صمدی از نی‌ریز، پوریا مرادی از آباده، مجتبی شهسواری از شیراز، پویان جاودانی از شیراز، سیدسعید هاشمی از شیراز و امیرحسین فتوحی از لارستان، اعضای تیم کشتی آزاد جوانان استان فارس در رقابت‌های قهرمانی کشور را تشکیل دادند.

وی اذعان داشت: رقابت‌های گروه “ب” کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور روزهای ۲۰ و ۲۱ مهرماه در مجموعه ورزشی دو هزار نفری شهید آسمانی اردبیل برگزار شد که در دیدار فینال تیم خوزستان از سد اردبیل گذشت و به مقام قهرمانی رسید و کردستان نیز با غبله بر اصفهان عنوان سوم را از آن خود کرد.

انتهای پیام/ک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *