حسن یزدانی سوپراستار کشتی ایران شد

محمدحسین محبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان از امروز تا چهاردهم دی‌ماه در خانه کشتی شماره یک تهران برگزار می‌شود.

رئیس هیأت کشتی استان کرمانشاه از دعوت ۳۱ کشتی‌گیر کشور به این اردو خبر داد و گفت: کشتی‌گیرانی از استان‌های مازندران، تهران، کرمانشاه، کرمان، زنجان، خراسان رضوی، البرز و همدان در این اردو حضور دارند.

وی به اسامی سه آزاد‌کار کرمانشاهی میان دعوت‌شدگان به اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان اشاره و بیان کرد: بهمن تیموری، یداله محبی و ارشک محبی سه آزادکار کرمانشاهی حاضر در این اردو هستند که زیر نظر محمد طلایی به عنوان سرمربی تیم به تمرینات خود ادامه می‌دهند.

محبی با اشاره به خبر منتشر شده در سایت اتحادیه جهانی کشتی، اضافه کرد: اتحادیه جهانی کشتی حسن یزدانی (آزادکار کرمانشاهی) در وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد را به عنوان برترین کشتی‌گیر رقابت‌های جهانی در سال ۲۰۱۷ معرفی کرده است.

وی با بیان اینکه یزدانی در این سایت به عنوان ستاره‌کشتی ایران (سوپراستار) معرفی شده است، گفت: سایت اتحادیه جهانی اعلام کرده که حسن یزدانی تنها کشتی‌گیری بود که در ۱۶ وزن برگزار شده در رقابت‌های جهانی در سال ۲۰۱۷ کشتی مردان (آزاد و فرنگی) بهترین عملکرد را از نظر فنی داشته است.

انتهای پیام/خ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *