حضرت معصومه (س) الگوی کاملی برای دختران جامعه هستند

حسن ارگی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در مهدی‌شهر، ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر اظهار داشت: ابعاد شخصیتی حضرت معصومه (س) در الگوسازی برای دختران جوان جامعه نقش بسیار مهم و تحول‌آفرینی را دارد.

فرماندار شهرستان مهدی‌شهر تصریح کرد: امروز دختران جامعه ما باید با درس گرفتن از مکتب حضرت معصومه (س) بتوانند ادامه‌دهنده مسیر آن حضرت باشند.

وی با بیان این مطلب که نام‌گذاری سالروز ولادت حضرت معصومه (س) به نام روز دختر از چند جهت دارای اهمیت است گفت: نام‌گذاری این روز به نام روز دختر ابتکاری مهم برای الگوسازی درست و صحیح برای تربیت دختران جامعه است و باید در راستای الگوسازی برای دختران جامعه به ابعاد شخصیتی و سبک و سیره زندگی حضرت معصومه (س) توجه ویژه شود.

ارگی افزود: نام‌گذاری سالروز ولادت حضرت معصومه (س) به نام روز دختر تنها صرف یک نام‌گذاری نیست بلکه راهی برای تحقق سبک و سیره زندگی حضرت معصومه (س) در جامعه و الگو گرفتن دختران و بانوان جامعه از حضرت معصومه (س) است.

وی گفت: بر همهٔ دختران ضروری است تا ضمن گرامیداشت دهه کرامت، با مطالعه سبک و سیره زندگی حضرت معصومه (س) موجبات موفقیت روزافزون خود در جامعه را فراهم کنند.

فرماندار شهرستان مهدی‌شهر با بیان اینکه دختران نقش سرنوشت سازی در آینده این کشور دارند و مادران فردا این جامعه هستند افزود: تربیت صحیح و درست امروز دختران جامعه موفقیت جامعه آینده را تضمین خواهد کرد.

ارگی تصریح کرد: قطعاً در جامعه امروز هرچه دختران این جامعه بااخلاق‌تر و پرتلاش‌تر باشند جامعه بیش‌ازپیش راه ترقی را طی می‌کنند.

انتهای پیام/۷۴۰۱۶/آ ۳۰/

http://fna.ir/RJ118U

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *