حضور بسیجیان اسلامشهری در عرصه‌های سازندگی منطقه

حمید امیرلو امروز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در غرب استان تهران اظهار کرد: بسیجیان شهرستان اسلامشهر در راستای عمل به فرامین مقام معظم رهبری با حضور در اردوهای جهادی، اقدام به خدمات رسانی و کمک به انجام پروژه های عمرانی در منطقه می نمایند.

امیرلو، بیان کرد: جمعی از خواهران حوزه مقاومت بسیج رافت شهرستان اسلامشهر در اقدامی خداپسندانه با حضور در اراضی کشاورزی و صیفی کاری روستای رضی آباد در عملیات برداشت محصول به کشاورزان کمک و یاری رساندند.

وی افزود: دراین عملیات خواهران بسیجی، همزمان با برداشت محصول گوجه فرنگی از اراضی کشاورزی این روستا، به کشاورزان کمک کردند وبا ردیگر روحیه انفاق و ایثار را در بین اقشار مختلف مردم ترویج دادند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه اسلامشهر، تاکید کرد: تعدادی دیگری از برادران بسیجی شهرستان اسلامشهر، با حضور در منزل مادر شهید جندلی در شهر احمد آباد مستوفی، اقدام به تعمیر و بازسازی منزل این مادر شهید کردند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به قدمت ساخت این منزل، بخشهایی از آن نیاز به سیم کشی و لوله کشی مجدد و همچنین مرمت و بازسازی داشته که پس از انجام این اقدامات و رنگ آمیزی آنکه در مدت بسیار کوتاه و ظرف یک شبانه روز انجام شد، منزل این مادر شهید تحویل ایشان گردیدد.

انتهای پیام /۶۷۰۲۱

http://fna.ir/WTP3CX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *