حضور تیم ملی بسکتبال بانوان در مسابقات آسیایی اندونزی

حمید گرامیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان در تشریح برنامه‌های سال ۹۷ هیأت بسکتبال استان سمنان اظهار کرد: برنامه‌های متنوع و زیادی برای سال ۹۷ در دستور کار داریم.

رئیس هیأت بسکتبال استان سمنان افزود: رؤسای هیأت‌های شهرستان‌ها در مجمع هیأت حضور دارند و تقویم ورزشی سال ۹۷ را با همفکری می‌بندیم.

گرامیان با تأکید بر اینکه دو دوره کلاس مربیگری و داوری را در سال ۹۷ برگزار می‌کنیم، تصریح کرد: این کلاس‌ها هم برای بانوان و هم آقایان برگزار می‌شود و کلاس آموزشی برای مربیان پایه خواهد بود که در تابستان می‌خواهند مدرسه بسکتبال داشته باشند.

وی با بیان اینکه کلینیک داوری و مربیگری هم در سمنان برگزار می‌کنیم، اضافه کرد: این کلینیک قبل از مسابقات استانی برگزار می‌شود؛ در تمام رده‌های سنی در بخش‌های آقایان و بانوان این رقابت‌ها برگزار خواهد شد.

گرامیان با اشاره به اینکه سمنان در لیگ دسته دو بسکتبال کشور نماینده دارد، تصریح کرد: سال ۹۷ دنبال تقویت این تیم هستیم و از بسکتبالیست‌های بومی در ترکیب این تیم استفاده و آنها را راهی رقابت‌ها می‌کنیم.

مسؤول امور استان‌های فدراسیون بسکتبال با تأکید بر اینکه مجمع عمومی فدراسیون بسکتبال اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود، اضافه کرد: تقویم فدراسیون مورد تأیید اعضای مجمع قرار می‌گیرد و بعد از تصویب برنامه‌های فدراسیون، اجرای برنامه‌های عادی آغاز می‌شود.

گرامیان با بیان اینکه مسابقات آسیایی اندونزی را پیش روی داریم، اظهار کرد: تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان هم در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت و اردوها و مسابقات برون‌مرزی برای این تیم پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/چ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *