حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن برای تقویت وحدت ملی است

قاسم ساعدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: دهه فجر را به‌عنوان دهه پیروزی انقلاب اسلامی به رهبریت بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان یک نقطه عطف در تاریخ این ملت شریف ایران میدانیم نقطه عطفی که تمام معادلات و محاسبات سیاسی و مکاتب سیاسی داخل و خارج از منطقه و در حد بین‌الملل را به هم زد و امروز یک معادله جدیدی را در جهان ایجاد کرده است.

وی افزود: انقلاب اسلامی در نوع و در رهبریت و جریان خود و در نتایج خود به‌طور ویژه است و قابل قیاس با هیچ‌کدام از انقلاب‌هایی که تاکنون ایجاد شده نیست و به‌عنوان یک انقلاب استثنا از بطن جامعه به اجتماع و برخوردار از ارزش‌های دینی و انسانی باهم برگرفته‌ شده است.

نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس عنوان کرد: امروز اگر همه دنیا از انقلاب اسلامی و رهبریت انقلاب ما واهمه دارند این ترس به خاطر شکل انقلاب و محتوای انقلاب و اهداف عالی انقلاب که از شریعت الهی برگرفته‌شده است.

وی گفت: انقلاب اسلامی بعد از چهل سال برای سایر جوامع بشری و همه مردم و آزادی خواهان و هر انسانی که بخواهد آزاد زندگی بکند الگو است،؛ بنابراین باید این ارزش بسیار بزرگ ملی ما که برگرفته از اعتقاد ما است روزبه‌روز منسجم‌تر و محکم‌تر قبل بشود و در سالروز پیروزی انقلاب مردم این افتخار را گرامی بدارند.

ساعدی با اشاره به اینکه زمانه حساس ما ایجاب می‌کند که مردم یک‌بار دیگر انسجام ملی و وفاداری مردم به انقلاب و آرمان‌های انقلاب و رهبر عزیزمان را نشان بدهند، افزود: مردم خوزستان که همیشه در عرصه حاضر هستند فردا را نیز با همان شور و حضور پررنگ خود  با مشت‌های گره‌کرده صدای مرگ بر آمریکا  و مرگ بر شیطان بزرگ را طنین‌انداز کنند و بار دیگر اقتدار ملی خود را نشان دهند.

انتهای پیام/ی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *