حضور ۱۰ کشور جهان در رقابت‌های بین‌المللی بدمینتون سمنان

فرزاد فتاحی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری فارس استان سمنان درباره برنامه‌های ورزشی پیش‌بینی‌شده در این استان اظهار کرد: برگزاری بازی‌های بومی و محلی به‌صورت جدی در سراسر استان به‌ویژه در روستاها با هدف ایجاد نشاط بین مردم و معرفی این فرهنگ  بازی‌های بومی و محلی انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه توجه ویژه‌ای به آموزش تخصصی مربیان استان سمنان در رشته‌های مختلف صورت گرفته است، اضافه کرد: کلاس‌های آموزشی خوبی را در رشته‌های مختلف ورزشی با حضور اساتید مجرب کشوری شاهد بوده‌ایم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با بیان اینکه نخستین کارگاه تخصصی مربیان در پایگاه قهرمانی سمنان برگزار شد، تصریح کرد: این دوره‌های آموزشی تا پایان سال با حضور اساتید بزرگ کشوری در استان برگزار خواهد شد.

فتاحی با تأکید بر اینکه مهم‌ترین سیاست‌های ما میزبانی مسابقات بین‌المللی در رشته‌های مختلف است، اضافه کرد: در این راستا، مشغول برنامه‌ریزی و پیگیری‌های لازم هستیم.

وی با اشاره به اینکه به‌زودی برنامه‌ریزی میزبانی مسابقات بین‌المللی بدمینتون آغاز خواهد شد، تصریح کرد: شهریورماه شاهد حضور ۱۰ کشور خارجی در رشته بدمینتون در رقابت‌های بین‌المللی سمنان خواهیم بود.

انتهای پیام/ذ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *