حماسه شکست حصر پاوه پیوند مردم با ولایت را نشان داد/ مقاومت ملت ایران برای بسیاری از کشورها الگوست

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سردار محمدرضا نقدی صبح امروز در مراسم گرامیداشت سالروز حماسه آزادسازی پاوه اظهار داشت: در حماسه شکست حصر پاوه پیوند مردم با ولایت معجزه خود را نشان داد و بصیرت بالای مردم این منطقه و پیوند با ولایت و روحانیت این توطئه بزرگ را خنثی کرد.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به شهادت شهید حججی و سردار اسکندری، گفت: امروز اگر آمریکا به بیمارستان قندوز بیرحمانه حمله می‌کند و معذرت‌خواهی هم نمی‌کند این سنت را از اول در میان آمریکایی‌ها در پاوه دیدیم تا این قساوت موجب تسلیم مردم شود ولی مردم فقط خط ولایت را انتخاب کردند و آن حماسه بزرگ را آفریدند.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران اثبات کردند فقط خط ولایت را انتخاب کرده و حماسه بزرگ آزادسازی پاوه از دست گروهک‌های ضدانقلاب وابسته به استکبار جهانی و دشمنان این مرز و بوم را آفریدند، تصریح کرد: آمریکا با پی بردن به شکست خط‌مشی ملی‌گرایی، کمونیسم و سوسیالیست، اسلام دروغین را پیاده کرد و تکفیری‌ها را با شیوه‌های آدم‌کشی و جنایت در کشورهای مختلف برای پیاده کردن خط‌مشی استکباری خود به کار گرفت.

نقدی رسیدن مرزهای ایران اسلامی به فلسطین را یک کابوس بزرگ برای دشمنان دانست و گفت: طبق اطلاعات مکتوب وزیر خارجه سابق آمریکا، داعش با هدف تفرقه‌افکنی در بین مسلمانان توسط آمریکایی‌ها ساخته شده است، چراکه با وحدت امت اسلامی دیگر اسراییل باقی نمی‌ماند.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هدف دیگر آمریکا از روی کار آوردن داعش را انسداد مرزها و قطع راه امت اسلام با فلسطین برشمرد و افزود: امروز داعش مجروحان خود را در اسراییل معالجه می‌کند و خجالت هم نمی‌کشند که با اسراییلی‌ها عکس می‌گیرند، سر جوان ایرانی و سوری را به‌راحتی می‌برند ولی زخم کوچکی به تن آمریکا و اسرائیل نخواهند انداخت.

این مسؤول هدف بعدی آمریکا از ایجاد داعش را فریب جوانانی دانست که در کشورهای اروپایی به اسلام گرویدند و متذکر شد: آمریکا می‌خواهد با تجهیز داعش و تکفیری‌ها آبروی اسلام را ببرد، اما امروز اسلام در دنیا آبرو و عزت زیادی دارد و اسلام‌خواهی در جهان در حال گسترش است.

وی با باشکوه خواندن حماسه آزادسازی پاوه، مردم پاوه را مقاوم، باایمان و مجاهد بیان کرد و یادآور شد: این حماسه بزرگ برای همیشه در تاریخ می‌ماند و در این عملیات پیوند مردم با ولایت معجزه خود را نشان داد و آمریکای جنایت‌کار که از مردم شکست خورده بود، برای بر هم زدن امنیت ایران در کردستان و… برنامه‌ریزی کرد که بصیرت و ایمان مردم این منطقه و پیوند با ولایت و روحانیت و اولی‌الامر این توطئه بزرگ را خنثی کرد.

نقدی امنیت حاکم بر کردستان و اورامانات را غیرقابل قیاس با بسیاری از کشورهای جهان دانست و گفت: مقاومت ملت ایران برای بسیاری از کشورها الگو شده است.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *