خادم‌یاران امام رضا (ع) به دنبال محرومیت‌زدایی/ توسعه مجتمع‌های میان راهی در دستور کار

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس از طبس، سیدمرتضی بختیاری در جمع مردم طبس در خصوص فعالیت‌های آستان قدس رضوی، اظهار داشت: براساس سیاست‌های تولیت آستان قدس رضوی این آستان در دو جبهه بیشترین فعالیت را در برنامه کاری خود دارد.

وی تصریح کرد: نخست جبهه فرهنگی و دوم جبهه خدمت به محرومین در مناطق محروم که ما باید در راه اعتلای فرهنگ تلاش کنیم چراکه یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب است.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی افزود: خدمت کردن در مناطق محروم و خدمت در استان‌های خراسان از اولویت‌های آستان قدس رضوی است و خدمت به محرومین یکی از مهم‌ترین اقدامات آتی آستان قدس است.

بختیاری عنوان داشت: بخشی از برنامه‌ها در حال اجرایی کردن است و مجتمع‌های بین‌راهی و استفاده از ظرفیت‌های نیروی انسانی یکی از برنامه‌های مدنظر بوده و جهت توسعه خادم‌یاری تلاش می‌کنیم.

وی اضافه کرد: سیل خروشان خادم‌یاران امام رضا(ع) برای خدمت به محرومین و مناطق محروم هر روز قابل افزایش است و باید خدمت به محرومین را در اولویت قرار داده و طی چند روز گذشته ۷۰ پزشک به مدت سه روز،‌ بیش از ۳ هزار و ۶۰۰ بیمار را در سمنان درمان کردند که این نیز توسعه خادم‌یاری است.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: ما از این ظرفیت‌ها قطعا استفاده خواهیم کرد و طبس یکی از ارزشمندترین سرمایه‌های انسانی را دارد و گام‌های موثری در بخش محرومیت نیز می‌توان برداشت.

بختیاری ادامه داد: هنر ما در آستان قدس باید این باشد که از ظرفیت‌ها استفاده کنیم و در محرومیت‌زدایی گام‌های موثری برداریم.

وی بیان کرد: توسعه مفاهیم خادم، خدمت و مخدوم و ایجاد ظرفیت برای ارائه خدمات اقشار فرهیخته و متخصص جامعه به محرومان و مستضعفان از تدابیر تولیت معزز آستان قدس رضوی بود که بحمدالله نتایج و ثمرات آن را در اقصی نقاط میهن اسلامی شاهد هستیم.

انتهای پیام/ذ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *