خانواده شهدا و ایثارگران نباید گله‌مند باشند/ ضرورت رسیدگی مسوولین به درخواست‌های خانواده شهدا و ایثارگر

 به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی شهیدی محلاتی ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان لرستان اظهار داشت: در سفر خود به لرستان شاهد گله‌مند بودن خانواده شهدا و ایثارگر بودم.

وی ادامه داد: بیشتر این خانواده‌ها در رابطه با بی‌توجهی تعدادی از دستگا‌ه‌های اجرایی در زمینه رسیدگی نکردن به درخواست‌هایشان بودند.

معاون رئیس جمهور با تاکید بر اینکه جامعه ایثارگری بر گردن همه ما حق دارد، عنوان کرد: لازم است تا به درخواست‌های آن‌ها پاسخ داده و به آن‌ها رسیدگی کنیم.

شهیدی محلاتی گفت: لرستان ۶ هزار شهید و تعداد زیادی آزاده دارد و باید نسبت به درخواست‌های آن‌ها توجه شود.

وی در ادامه یادآور شد: ایران اسلامی از ابتدای انقلاب اسلامی بیش از ۲۲۵ هزار شهید را تقدیم اسلام نموده است‌.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به ایجاد دو حوزه در اساسنامه مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: رسیدگی کردن به معیشت خانواده شهدا و ایثارگر و انجام کارهای فرهنگی برای نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

شهیدی محلاتی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره به حفظ فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرده‌اند و پیروی از دستورات مقام معظم رهبری بر همه ما واجب است.

وی در ادامه با بیان اینکه در قبال ایثارگران و خانواده شهدا مسوولیت داریم، عنوان کرد: آسایش و آرامش امروز کشور در منطقه پرآشوب خاورمیانه مرهون خون شهدا و فداکاری بی‌نظیر ایثارگران است.

انتهای پیام/ک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *