خدمت به مددجویان بهزیستی کاری قابل تقدیر است

به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه،حجت‌الاسلام سید عبدالمطلب تقوی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه دهدشت درباره اجر اخروی و اخروی رعایت تقوای الهی اظهار داشت: خداوند متعال در آیاتی به پاس خدمات انسان‌های با تقوا فرموده است انسان‌هایی که تقوا دارند در آخرت رستگار هستند.

امام جمعه موقت دهدشت افزود: این انسان‌ها به خاطر این‌که در دنیا اهل لهو و لعب نبودند نعمت‌های بهشتی برایشان فراهم است.

وی با اشاره به قبح گناه غیبت تصریح کرد: اعمال نیک کسانی که غیبت می‌کنند مورد قبول واقع نمی‌شود مگر اینکه صاحب غیبت او را ببخشد.

تقوی با بیان اینکه عده‌ای در فضای مجازی و رسانه‌ها آبروی دیگران را به خطر می‌اندازند افزود: اگر انسان در جلسه‌ای حضور داشته باشد که در آن غیبت می‌شود گناه این کار شامل حال او هم می‌شود.

وی با استناد به آیات و روایات بیان کرد: برای اصلاح خودتان زحمت بکشید و تلاش کنید چرا که بهترین انسان کسی است که عیب خودش باعث شود عیب دیگران را بپوشاند.

امام جمعه موقت دهدشت روز بهزیستی را یادآور شد و با بیان اینکه کار در این نهاد از مشاغل سخت محسوب می‌شود گفت: کسانی که در بهزیستی مشغول هستند با دردمندترین انسان‌ها روبرو بوده و تلاش آنها قابل تقدیر است.

وی سالروز پذیرش قطعنامه ۵۹۸ را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: استکبار وقتی مطلع شد رژیم بعث در خطر نابودی است قطعنامه‌ای را تصویب کرد و امام(ره) با توجه به شرایط کشور و با مشورت مقامات عالی رتبه نظام قطعنامه را پذیرفتند.

انتهای پیام/۸۲۰۱۶/ک۲۰/

http://fna.ir/8GLIXB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *