خروج آمریکا از برجام خللی در اراده ملت ایران ایجاد نمی‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از سبزوار، حسین مقصودی امشب در جمع مردم سبزوار که در محل مسجد جامع این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: امروز اگر آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی موفق به فتح خاک‌ریزهای اول یعنی تجزیه عراق، سوریه و یمن شوند به خاک‌ریز نهایی یعنی ایران اسلامی می‌رسند.

وی تصریح کرد: به برکت ولایت و انسجام مردم  باوجود ناامنی‌های منطقه، ایران اسلامی در بالاترین میزان امنیت قرار دارد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس با اشاره به سفر رئیس‌جمهور در روز یک‌شنبه هفته آینده به شهرستان سبزوار، ادامه داد: در این روز مسئولان و مردم خارج از جریان‌های سیاسی و فارغ از تمامی نگاه‌های سیاسی صدای ملت ایران را در روز استقبال از رئیس‌جمهور کشورمان را به گوش دشمنان می‌رسانند.

مقصودی بیان کرد: روز یکشنبه مراسم استقبال از رئیس‌جمهور صدای مردم سبزوار نیست بلکه صدای ملت ایران است که در مقابل یاوه‌گویی‌های ترامپ می‌ایستند.

وی تصریح کرد: مردم ایران اسلامی همواره علاقه‌مند کشتی انقلاب اسلامی هستند و برای آینده کشورمان، خودمان باید تصمیم بگیریم.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که دیروز از یاوه‌گویی‌ها و وعده‌های توخالی برجام صحبت می‌کردند، امروز موافقان برجام به این نتیجه رسیده‌اند که برجام غرب و شرق راه به‌جایی نمی‌برد.

مقصودی با بیان اینکه تنها راه نجات ایران اسلامی حمایت قاطع از سیاست‌های مقام معظم رهبری است، افزود: پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی اقتصاد کشور ما را به سمت‌وسوی رونق و کارآفرینی سوق می‌دهد.

وی افزود: مقام معظم رهبری طی سال اخیر شعارهای سالانه را بر مبنای اقتصاد مقاومتی قرار داده‌اند تا مشکلات کشور از مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی رفع شود.

نماینده مردم سبزوار در مجلس یادآور شد: مردم سبزوار با استقبال پرشور از رئیس‌جمهور، به‌ تمامی مردم جهان اعلام می‌کنند که خروج آمریکا از برجام مشکلی در اراده ملت ایران ایجاد نمی‌کند.

انتهای پیام/ن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *