خط ۳ مترو تهران به بهارستان می‌آید

به گزارش خبرگزاری فارس استان تهران به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، بیژن سلیمان‌پور با اشاره به اینکه به‌زودی مترو به بهارستان خواهد آمد، بیان داشت: با پیگیری‌های انجام شده توسط فرمانداری، احداث ایستگاه مترو در شهرستان بهارستان به تصویب شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان تهران رسید.

وی با بیان اینکه مترو جزو الزامات جامعه امروز برای شهری است، تصریح کرد: اتصال شهرستان بهارستان به خط مترو یکی از مطالبات اصلی شهروندان است و بارها این خواسته را به مسؤولان منتقل کرده‌اند.

فرماندار شهرستان بهارستان با تأکید بر اینکه پیگیری‌ها برای آمدن مترو به بهارستان با جدیت در حال انجام است، اذعان داشت: ما به‌عنوان خادمان مردم این موضوع را به روش‌های مختلف پیگیری کردیم تا ایستگاه مترو در بهارستان احداث شود.

سلیمان‌پور همچنین به سفر اخیر استاندار تهران به شهرستان بهارستان اشاره کرد و گفت: در این سفر شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان مشترک با کمیته برنامه‌ریزی شهرستان بهارستان به ریاست استاندار برگزار و تصمیمات ارزشمندی برای توسعه بهارستان اتخاذ شد.

وی در خصوص جزییات مصوبه آمدن مترو به بهارستان تصریح کرد: یکی از مصوبات این نشست احداث ایستگاه مترو در بهارستان در امتداد خط سه مترو است که معاونت عمرانی استانداری تهران این موضوع را پیگیری می‌کند.

فرماندار شهرستان بهارستان با توجه به اینکه خبرهای خوشی برای شهروندان بهارستانی در راه است، خاطرنشان کرد: فرمانداری شهرستان بهارستان با جدیت تحقق این مصوبه را در دستور کار خود قرار داده است و امیدواریم با توجه ویژه دولت دوازدهم، این مهم عملیاتی شود.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *