خیال هواداران استقلال راحت!/ روشن ایرماتف حق را به حق‌دار می‌دهد

نوذر رودنیل امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج در خصوص تیم داوری بازی تیم‌های استقلال ایران و الهلال عربستان گفت: استقلال بازی سختی پیش رو دارد چرا که در زمین سومی برگزار می‌شود و هر دو تیم برای برد به میدان می‌آیند.

کارشناس داوری فوتبال کشور در خصوص داوری این دیدار گفت: یکی از بهتری داوران فوتبال آسیا را برای این دیدار گذاشته‌اند و انتظار قضاوتی خوب و قوی از سوی روشن ایرماتف را داریم.

رودنیل گفت: همه فاکتورهای یک داور خوب در روشن ایرماتف وجود دارد و به همین خاطر در چند دوره به عنوان داور اول فوتبال آسیا شناخته شده است.

وی تصریح کرد: ایرماتف داوری نیست که مرعوب جو بازی شود و با شجاعت و بدون هرگونه سوگیری نسبت به تیم‌ها قضاوت می‌کند و به همین خاطر خیال هواداران استقلال راحت باشد که حق به حق‌دار خواهد رسید خواه این صاحب حق استقلال باشد و یا الهلال عربستان.

کارشناس داوری فوتبال و ناظر فدراسیون فوتبال در ادامه در پاسخ به این سوال که از میان فغانی و ایرماتف کدام یک اکنون در وضعیت بهتری به سر می‌برند و کدام یک بهترین داور آسیا هستند گفت: البته که ایرماتف پخته‌تر و با تجربه‌تر از فغانی است هر چند هر دو در یک سطح هستند.

وی افزود: فغانی نسبت به ایرماتف جا برای پیشرفت بیشتری دارد و امیدواریم که بهترین قضاوت‌ها را در جام جهانی داشته باشد.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *