خیرش عمومی برای مقابله با فساد ایجاد شود

سردار سرلشکر مصطفی ایزدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه اقتصاد در انقلاب اسلامی عکس مکتب و فرهنگ لیبرالیستی برای ایجاد تعالی انسان است، اظهار کرد: معتقدم سیاست برای عدالت است.

وی با تأکید بر اینکه اگر می‌گوییم سیستم حکومتی و نظام ایجاد می‌شود، مبنا عدالت است، گفت: سفارش حضرت علی (ع) در عهدنامه مالک اشتر عدالت بود و امام (ره) و رهبر معظم انقلاب نیز این مهم را فرمودند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح بیان کرد: در دستیابی به عدالت باید در این مسیر ساز و کارهای مناسب را به وجود آوریم؛ متکی به خود بودن از ساز و کارهای مناسب برای ایجاد عدالت است.

وی اقتصاد دانش‌بنیان را از ساز و کارهای دستیابی به عدالت برشمرد و افزود: اقتصاد دانش‌بنیان برای ما شکوفایی ایجاد می‌کند و باید زمینه لازم برای ایجاد عدالت را به وجود بیاوریم.

ایزدی تصریح کرد: همان طور که در حرکت‌های انقلابی، پیروزی انقلاب، جنگ و شرایط مختلف با اتکا به مردم پیش رفتیم، در مباحث اقتصادی و اینکه اعمال عدالت شود نیز باید از توان ملی و مردمی استفاده شود.

وی با تأکید بر اینکه برای ایجاد عدالت باید با فساد مبارزه کنیم، ادامه داد: باید خیزش و حرکت در مقابله با فساد به وجود آید.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: کشوری هستیم که از لحاظ انرژی ظرفیت‌های خوبی داریم و باید در مسیری حرکت کنیم که زیرساخت‌ها و نیازمندی‌های لازم به وجود آید که از قدرت لازم برخوردار شویم تا با استفاده از این قدرت اعمال عدالت کنیم.

انتهای پیام/ی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *