دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قشم منصوب شد

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه طی حکمی رضا صفایی را به‌عنوان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قشم منصوب کرد.

آیت‌الله صادق آملی لاریجانی در حکم انتصاب دادستان عمومی و انقلاب قشم برای وی در اجرای عدالت اسلامی و رسیدگی به محرومین و ستم‌دیدگان و حمایت از حقوق مشروع مردم آرزوی توفیق کرده است.

متن حکم رئیس قوه قضائیه بشرح ذیل است؛

بسمه‌تعالی

جناب آقای رضا صفایی

به‌موجب این حکم به سمت دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قشم منصوب می‌شوید. امید است با درنظر داشتن اهمیت امر قضا و مسؤولیت‌های سنگین ناشی از آن، اجرای عدالت اسلامی و رسیدگی به محرومین و ستم‌دیدگان و حمایت از حقوق مشروع مردم را سرلوحه کار خود قرار داده و در انجام وظایف الهی با رعایت دقیق موازین شرعی و قانونی و همراه با سرعت لازم، موفق و مؤید باشید.

شایان ذکر است در مراسم معرفی دادستان جدید عمومی و انقلاب شهرستان قشم که پیشتر با این سمت در شهرستان رودان استان هرمزگان مشغول به خدمت بود، از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر فرزاد سالاری دادستان پیشین عمومی و انقلاب شهرستان قشم طی سه سال خدمت در این شهرستان نیز تقدیر شد.

شهرستان قشم مشتمل بر جزایر چهارگانه قشم، هنگام، هرمز و لارک با جمعیتی حدود ۱۴۰ هزار نفر  به عنوان یکی از شهرستان استان هرمزگان در جنوب ایران واقع شده است.

انتهای پیام/خ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *