درخشش تیم کاراته خرم‌دره در مسابقات قهرمانی کشور

محسن سهندی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان، با اشاره به حضور ورزشکاران رشته کاراته استان زنجان در مسابقات قهرمانی کشور، اظهار کرد: حاصل این حضورها کسب چندین عنوان و مدال رنگارنگ برای کاراته استان زنجان بوده است.

وی از حضور تیم کاراته سبک شیتوریو شوکوکای یونیون خرم‌دره در مسابقات قهرمان کشوری خبر داد و گفت: در این دوره از مسابقات بانوان کاراته‌کا باشگاه ستارگان هیأت کاراته شهرستان خرم‌دره خوش درخشیده و چندین عنوان مختلف کسب کردند.

رئیس هیأت کاراته استان زنجان با بیان اینکه بانوان کاراته‌کا باشگاه ستارگان شهرستان خرم‌دره به مربیگری سمانه رحمانی و مهدیه بنیادی و به سرپرستی محیا موسوی و محدثه بنیادی در این رقابت‌ها حضور داشتند، ابراز کرد: مسابقات قهرمان کشوری سبک شیتوریو شوکوکای یونیون به میزبانی استان تهران برگزار شد.

سهندی با بیان اینکه مائده ایمانی در کاتای انفرادی نونهالان و مبینا رحمانی در کمیته جوانان عنوان قهرمانی را کسب کردند، خاطرنشان کرد: هانا برجی‌پور نیز کاتای انفرادی و کمیته نونهالان عنوان دومی را کسب کردند.

وی با بیان اینکه مهدیه مقدم در کاتای انفرادی و کمیته نونهالان، مائده ایمانی در کمیته نونهالان، زهرا نعمتی در کاتای تیمی جوانان، مبینا رحمانی در کاتای تیمی جوانان عنوانی سومی را کسب کردند، گفت: همچنین ملیکا بنیادی در کاتای انفرادی نونهالان، زهرا نوبهار در کاتای انفرادی نونهالان و ملیکا بنیادی در کاتای انفرادی  نونهالان، زهرا محمدی در کاتای انفرادی نونهالان و هانیه نوری در کاتای انفرادی نونهالان عناوین نخست را کسب کردند.

رئیس هیأت کاراته استان زنجان با بیان اینکه فاطمه مقدم کوهی در کاتای انفرادی نونهالان، مائده مرادی در کاتای انفرادی نونهالان و مریم محمدلو در کاتای تیمی نوجوانان عناوین دومی را کسب کردند، خاطرنشان کرد: همچنین نسترن صادقی نیز در کاتای تیمی نوجوانان و فائقه محمدی در کاتای تیمی نوجوانان حائز عناوین دومی شدند.

سهندی با بیان اینکه گیتی بنیادی در کاتای انفرادی نونهالان، مهسا بنیادی در کاتای انفرادی نونهالان، مبینا زارع در کاتای انفرادی نونهالان، نازنین زهرا احمدی در کاتای انفرادی و ملیکا پاکزادیان در کاتای انفرادی نونهالان عنوان سومی را کسب کردند، تصریح کرد: همچنین سارا صمدی در کاتای تیمی نوجوانان، آیدا احمدی در کاتای تیمی نوجوانان، محدثه صادقی در کاتای تیمی نوجوانان و هستی بنیادی در کاتای تیمی جوانان مدال برنز کسب کردند.

انتهای پیام/و

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *