دشمنان استکباری نابودی ابعاد قیام امام حسین (ع) را هدف گرفته‌اند/ لزوم حضور پرشور مسلمانان در حماسه اربعین حسینی

به گزارش خبرگزاری فارس از سبزوار، حجت‌الاسلام حمید حسینی ظهر امروز در اجتماع عظیم عزاداران حسینی که با حضور پرشور مردم این شهرستان برگزار شد، با اشاره به نقش مؤثر امام حسین (ع) و یارانش در ماندگاری دین اسلام، اظهار داشت: امام حسین(ع) و یارانش در روز عاشورا برای تحقق اهداف پیامبر اکرم (ص) و تثبیت دین اسلام آزادگی خود را به جهانیان نشان دادند.

وی با بیان اینکه هیچ کدام از یاران امام حسین(ع) از مواضع این بزرگوار در روز عاشورا عقب‌نشینی نکردند و در دل دشمن برای ماندگاری اسلام و تقرب به ایشان جنگیدند، افزود: امروز دشمنان استکباری با حمایت از گروهک‌های تروریستی نابودی ابعاد قیام امام حسین(ع) را هدف گرفته‌اند.

رئیس اتحادیه رادیو و تلویزیون عراق با بیان اینکه پیام‌های قیام کربلا باید موردتوجه مسلمانان جهان قرار گیرد، افزود: هم‌اکنون مسلمانان با اتحاد و وحدت برای مقابله یزدیان کنونی باید شخصیت امام حسین(ع) و یارانش را الگوی خود قرار دهند.

حسینی با اشاره به لزوم حضور پرشور مسلمانان در حماسه پرشور اربعین حسینی، یادآور شد: مسلمانان مانند سال‌های گذشته با حضور خود در اربعین اتحاد و وحدت خود را به یزدیان زمان نشان می‌دهند.

انتهای پیام/ذ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *