دشمنان قادر به تغییر شرایط خاورمیانه به نفع خودشان نیستند

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، مهدی ربانی امشب در آیین گرامیداشت شهدای عملیات آزادسازی ارتفاعات بازی‌دراز در جوار بقعه احمد بن اسحاق در سرپلذهاب اظهار داشت: دستاوردهای خوبی پس از پیروزی انقلاب داشتیم و در یک نگاه کلان گویا اراده الهی مردم را به سمت پیروزی گام به گام هدایت می‌کند.

وی با بیان اینکه ما چگونه باید می‌جنگیدیم تا چهره مرتجع عربستان را نشان بدهیم، گفت: عربستان زمانی برای مسلمانانی که شناخت واقعی از آنان نداشتند به عنوان خادم‌الحرمین شناخته می‌شد، اما اکنون با حمایت از تروریست‌های تکفیری چهره خود را نشان داد و این دستاورد بزرگ و به مفهوم صدور انقلاب است که مردم حقیقت را شناختند.

معاون عملیات ستاد کل پشتیبانی نیروهای مسلح ادامه داد: در سوریه، عراق و یمن با وجود تخریب زیرساخت‌ها، کشته شدن مردم و وارد آمدن آسیب‌های مختلف؛ نیروهای حامی مردم را توانستیم بسازیم که نیرویی همچون حشدالشعبی بخشی از ساختار نظامی کشور عراق شد و جان بر کف و همچون نیروهای بسیجی ما مدافع کشور خود هستند و دیگر دشمنان قادر به تغییر شرایط این کشور به نفع خویش نیستند.

این یادگار دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس شرایطی ایجاد شد که همه نیروهای نظامی و مردمی کنار هم قرار گرفتند و امروز در یمن، سوریه و عراق این وضعیت ایجاد شده است و اگر روزی در یمن نیروها با کلاشینکف می‌جنگیدند، امروز برد موشک‌ها ریاض را هدف قرار می‌دهد.

ربانی افزود: این انقلاب زمینه‌ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است و قرار است یک امت اسلامی را بسازد و اجتماعی فقط با عنوان اسلامی کافی نیست، امتی که توان نظامی دارد در مقابل صهیونیست‌ها بایستد و مقتدر باشد امروز شکل گرفته است و قابلیت‌های بسیاری دارد.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *