دفاع مقدس پیکار اسلام ناب محمدی با کفر جهانی بود/ داعش با کمک آمریکا به مناطق شمالی افغانستان پناه برده است

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس از بیرجند، حاج مختار اسماعیلی امشب در همایش شهدای مهاجرین و مدافعین حرم یادمان شهید احسان اسماعیلی و شهید رضا اسماعیلی اظهار داشت: شهدای مظلوم ایران ندای حق را لبیک گفتند و علیه کفر و استکبار جهانی مردانه جنگیدند.

وی با بیان اینکه مردم ایران مسیر حق را خوب تشخیص دادند، متذکر شد: نبرد رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس، نبرد با دشمن بعثی و صدام مزدور نبود، بلکه جنگ با استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و همچنین پیکار اسلام ناب محمدی با کفر جهانی بود.

این مبلغ دینی و فرهنگی افغانستان ادامه داد: خون شهدا هرگز از جوشش نمی‌ایستد و در تاریخ زمان جاری خواهد ماند.

اسماعیلی با بیان اینکه جنگ حق علیه باطل یک جبهه گسترده است، تشریح کرد: امروز دست پلید آمریکا از آستین داعش و گروه‌‌های تروریستی بیرون آمده است که با خنجر زهرآگین سر از تن برادران ما مانند شهید حججی‌ها و اسماعیلی‌ها جدا می‌کند.

وی با بیان اینکه گروهک تروریستی داعش امروز در سنگر استکبار جهانی به رهبری آمریکا و رژیم صهیونیستی در حال انتقال به کشورهای دیگر خاورمیانه همچون افغانستان است، بیان کرد: سران فاسد عربستان سعودی این بلای خانمان‌سوز را به جان مسلمین انداختند.

این مبلغ دینی و فرهنگی افغانستان تأکید کرد: ما اعتقاد راسخ داریم امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) همان امام خمینی است.

اسماعیلی ادامه داد: لشکر فاطمیون در کنار زینبیون و مجاهدین عراقی، سوری، لبنانی و ایرانی همه مسلمانان جهان اسلام مبارزه علیه استکبار جهانی را ادامه خواهند داد.

وی با بیان اینکه دست از مبارزه نخواهیم کشید، توضیح داد: به تمامی شهدای مدافع حرم، شهدای صدر اسلام و ایثارگران قول شرف می‌دهیم که مانند لاذقیه، دیرالزور و تمامی شهرها و بنادر سوریه که آزاد شدند سنگرهای تروریست‌ها و صهیونیست‌ها را نابود خواهیم کرد.

این مبلغ دینی و فرهنگی افغانستان با اشاره به حضور داعش در افغانستان، خاطرنشان کرد: اگر امروز داعش با ترفند جدید آمریکا به مناطق شمالی افغانستان پناه برده است باید خوب بدانند که شیرمردان دلاور فاطمیون، افغانستان را سوریه دیگری برای آن‌ها خواهند ساخت.

انتهای پیام/ذ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *