دولت برای رفع مشکل اشتغال و گرانی تلاش کند

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح امروز در خطبه‌های نماز عید سعید فطر بوشهر با تبریک این عید بزرگ مسلمانان، اظهار داشت: ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی برای دوری از گناهان و تزکیه نفس است و کسانی در این ماه رستگار شدند که توانستند بیشترین بهره را از این ماه ببرند.

 وی افزود: نیاز است که همه ما از این فرصت به دست آمده در جهت حفظ آثار آن تلاش و کوشش کنیم که فلسفه روزه‌داری کسب تقوا و پاک‌شدن از گناهان است.

 نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تصریح کرد: دنیا در شرایط خاصی به سر می‌برد و مسلمانان باید با دست‌یابی به یک شناخت عمیق از جهان، ضمن اتحاد و وحدت، برای مقابله با دشمنان اسلام آماده شوند که این شرایط وظیفه همگانی است.

صفایی‌بوشهری ادامه داد: در ایران اسلامی نیز این اتحاد و وحدت ضروری است ضمن این که نیاز است مشکلات اقتصادی کشور نیز حل شود.

امام جمعه بوشهر یادآور شد: رفع گرفتاری‌های اقتصادی کشور در گرو پیاده‌سازی اصول و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مبتنی بر مجاهدت است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر خواستار رفع مشکل اشتغال جوانان استان بوشهر شد و افزود: اشتغال و گرانی به شدت بر مردم فشار می‌آورد و دولت باید به عنوان اولویت بر این دو موضوع تمرکز کند.

صفایی‌بوشهری ادامه داد: در کنار این دو موضوع، مردم استان بوشهر به شدت از مشکل کم‌آبی در رنج هستند و هرچند قبول داریم که سال‌های کم‌بارشی در سطح این استان وجود داشته اما باید با اجرای طرح‌های آبی این گرفتاری رفع شود.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *