دین‌محمدی شوک خاصی را به تیم وارد کرده است/ با رهایی از بند مصدومیت به تمرینات برمی‌گردم

بابک نوین مدافع تیم فوتبال شهرداری تبریز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: تیم ما تیمی جوان و کم تجربه‌ای است که در اوایل فصل با بدشانسی‌هایی مواجه شدیم که باعث شد امتیازات زیادی را از دست بدهیم و در کنار بدشانسی‌هایی که گریبان گیر تیم شد، داوری‌ها هم خوب نبود و  پنالتی‌های بی‌موردی را برای ما گرفتند و گل‌های سالم ما را آفساید اعلام کردند و پنالتی‌های صد در صدی ما را نگرفتند و این موارد مزید بر علت شد که نتایج خوبی را کسب نکنیم و در نهایت باشگاه با آقای صالح‌پناهی قطع همکاری کرد.

وی گفت: صالح پناهی جزء مربیانی است که زحمات زیادی برای تیم شهرداری تبریز کشیده و در فصل گذشته با اتکا به بازیکنان بومی و جوان توانستند تیم را به لیگ یک برسانند‌ و این فصل نیز ۸۰ الی ۹۰ درصد بازیکنان ما بومی هستند که فکر کنم این موضوع در نوع خودش در این فصل از رقابت‌های جام آزادگان، یک رکورد محسوب می‌شود.

نوین افزود‌: پس از قطع همکاری باشگاه با آقای صالح‌پناهی مدیران باشگاه تصمیم گرفته اند دین‌محمدی را که با ۶۰ بازی ملی یکی از  پیشکسوتان و سرمایه ملی فوتبال ما هستند را به عنوان سرمربی انتخاب کنند که یقین دارم وی می‌تواند به تیم ما کمک کند، چرا که شوک خاصی به تیم وارد کرده اند.

 وی در همین مورد اضافه کرد: بچه ها با روحیه خاص و مضاعفی تمرینات خود را دنبال می‌کنند و جایگاه واقعی شهرداری تبریز در این رده از جدول نیست و مطمئن باشید که سیر صعودی ما شروع خواهد شد و با کسب امتیازات لازم به بالای جدول و جایگاه واقعی شهرداری تبریز خواهیم رسید و بچه ها همدل و هم قسم شده‌اند که با ارائه بازی‌های خوب و کسب امتیازات تیم را به بالای جدول برسانیم.

وی ادامه داد‌: تیم ما در این فصل با کمترین هزینه بسته شده است و اولین هدف ما این است که با قرار گرفتن در بالای جدول و جایگاه آبرومندانه در جدول مسابقات تیم را در لیگ یک نگه داریم تا فصل بعد بتوانیم برای صعود به لیگ برتر تلاش کنیم.

 وی گفت‌: تبریز پتانسیل زیادی دارد تا بازیکنان بومی زیادی را در تیم های مختلف داشته باشد و باید فضایی را ایجاد کنیم تا از بازیکنان و مربیان بومی بهره ببریم و این موضوع برای فوتبال تبریز می تواند مفید واقع شود.

نوین در خصوص مصدومیت و دوری خود از مسابقات اظهار داشت‌: با توجه به شرایط تیم در جدول ۴ دیدار اخیر را با مصدومیت و درد شدید برای تیم بازی کردم، پزشک و فیزیوتراپ تیم تلاش می کنند تا مصدومیتم برطرف شود تا هر چه زودتر با رهایی از بند مصدومیت بتوانم به تمرینات تیم برگردم.

 نوین در خصوص ناراحتی اهالی فوتبال تبریز از رخصت گرفتن دین محمدی از هواداران استقلال جهت پیوستن به شهرداری تبریز گفت‌: آقای دین محمدی چه در کسوت بازیکن چه در کسوت مربیگری زحمات زیادی را برای استقلال کشیده‌اند و قبل از پیوستن به شهرداری تبریز صحبت هایی مبنی بر حضور ایشان در کادر فنی استقلال تهران بود و این امر یک امر طبیعی است که برای پیوستن به شهرداری تبریز از هواداران استقلال رخصت بخواهند.

 نوین در خصوص دیدار تیم شهرداری تبریز با ایرانجوان بوشهر در چارچوب هفته دوازدهم لیگ دسته یک که سه‌شنبه هفته جاری به میزبانی بوشهری‌ها برگزار خواهد شد افزود‌: در لیگ یک نباید هیچ تیمی را دست کم گرفت و اوضاع و شرایط نابسامان ایرانجوان بوشهر از لحاظ مالی دلیل نخواهد شد که ما تیم حریف را دست کم بگیریم یا آنها بخواهند امتیاز این بازی را از دست بدهند با نگاه به جدول این دیدار برای ما یک دیدار ۶ امتیازی هست و نیاز مبرمی به هر ۳ امتیاز این دیدار داریم و امیدوارم بچه‌های ما با تمرینات خوبی که پشت سر گذاشته‌اند بتوانند دست پر از زمین مسابقه خارج شوند.

وی در پایان افزود‌: جا دارد از آقای صالح‌پناهی که زحمات زیادی برای من کشیده‌اند و از مدیر عامل باشگاه که حمایت هم جانبه‌ای از تیم ما داشته‌اند را تشکر و قدر دانی نماییم و امیدوارم بتوانیم قدر زحمات و حمایت این عزیزان را بدانیم و با تلاش و کوشش زیاد بتوانیم تیم را به جایگاه اصلی خود برسانیم.

انتهای پیام/۴۰/۶۰۰۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *