رئیس جمعیت هلال‌احمر فوت شهادت‌گونه ۲ قهرمان داوطلب زنجانی را تسلیت گفت

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، رئیس جمعیت هلال‌احمر در پیام تسلیتی از فوت دو قهرمان نجاتگر و جوان داوطلب هلال‌احمر استان زنجان که در حین عملیات امدادی نجات مقنی از چاه جان خود را از دست دادند، ابراز تاسف کرده و این ضایعه را به خانواده هلال‌احمر و علی‌الخصوص جامعه امدادی این جمعیت تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت دکتر سید امیرمحسن ضیائی در پی فوت نجاتگران غیور، وحید محمدی و سیدرضا جعفری به شرح ذیل است:

«انا لله و انا الیه راجعون

 خبر از دست دادن شهادت گونه دو قهرمان نجاتگر و جوان داوطلب و جمعی تیم امداد کوهستان جمعیت هلال‌احمر استان زنجان در حین انجام وظیفه، باعث تالم و تاثر عمیق اینجانب و خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر شد.

وحید محمدی و سیدرضا جعفری؛ دو نجاتگر داوطلب که خدمت بی‌مزد و منت را سرلوحه عشق شان به مردم میهن اسلامی مان داشتند؛ فرزندان رشید ایران و سرمایه‌های جمعیت هلال‌احمر بودند که فقدان جانسوز آنان به دشواری به باور می‌نشیند، اما یاد و خاطره آن دو عزیز سفر کرده؛ تا همیشه در سپهر انسان‌دوستی این مرز و بوم باقی خواهد ماند.

اینجانب، این مصیبت بزرگ را به خانواده‌های محترم و معزز محمدی و جعفری تسلیت گفته و ضمن آرزوی صبر برای بازماندگان، از خداوند متعال رحمت واسعه الهی را برای شادی روح آنان مسئلت دارم».

انتهای پیام/ن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *