رئیس هیأت فوتبال خوزستان برای رأی در شهرستان‌ها مهره‌چینی می‌کند

هوشنگ حاتمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرگزاری فارس در ایذه اظهار کرد: باید مسؤولان هیأت فوتبال خوزستان بگویند که جایگاه پیشکسوتان فوتبال خوزستان در این هیأت کجاست و رئیس، دبیر و نایب‌رئیس هیأت فوتبال استان خوزستان چه سابقه فوتبالی دارند؟

وی اضافه کرد: رئیس هیأت فوتبال استان خوزستان که خود از اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال کشور است به جای اینکه پیگیر مشکلات فوتبال خوزستان باشد، به‌دنبال گزینش افراد خود در شهرستان‌ها برای انتخابات سال آینده هیأت فوتبال استان خوزستان است و با توجه به جایگاه مشخص خود برای انجام این‌کار بر روی روسای ادارات شهرستان‌ها فشار وارد می‌کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایذه بیان کرد: رئیس هیأت فوتبال خوزستان برای گرفتن رأی در انتخابات سال آینده این هیأت در شهرستان‌ها مهره‌چینی می‌کند.

وی با اشاره به وضعیت کنونی حضور داوران فوتبال خوزستان در سطح کشور گفت: داوران خوزستانی حاضر در فوتبال دسته برتر و لیگ برتر باشگاه‌های کشور از زمان گذشته و قبل از دوران حضور طالقانی در هیأت فوتبال خوزستان از ۱۴ نفر در سال ۹۶ به ۴ نفر تقلیل پیدا کرده در حالی که در استانی مانند بوشهر که یک تیم در لیگ برتر کشور دارد تعداد داوران آن از سه به ۶ نفر افزایش داشته است.

حاتمی اظهار کرد: استان فارس با وجود اینکه در لیگ برتر فوتبال کشور حتی یک تیم هم ندارد از چهار داور به هفت داور در لیگ‌های برتر و یک کشور رسیده است و اصفهان از پنج به هفت نفر رسید.

وی بیان کرد: استان چهارمحال و بختیاری که در هیچ سطحی از فوتبال کشور دارای تیم نیست سه داور بین‌المللی دارد و این در حالی است که استان خوزستان با تمام ظرفیت‌ها و توانایی‌های فوتبالی و داوری خود در زمان مدیریت فعلی هیأت فوتبال کاهش سهمیه داشته است.

انتهای پیام/ی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *