روایتی از یک بخشدار پر حاشیه در فارس

به گزارش شیرازه؛ عبدالهادی میرزایی بخشدار مرکزی شهرستان قیروکارزین یکی از پرحاشیه ترین مسئولان شهرستان است که این حواشی با عکس العمل مردم و مسئولان روبرو شده است.

میرزایی که سابقه شورای اسلامی امامشهر و رئیس شورای شهرستان قیروکارزین را نیز در کارنامه دارد، مدتیست به عنوان بخشدار مرکزی مشغول به کار است و در سمت جدید نیز میرزایی حاشیه های مخصوص خودش را دارد همچنین برخورد های  متعددی با رسانه ها در کارنامه خود دارد.

هادی میرزایی در مرداد ماه ۱۳۹۶ زمانیکه رئیس شورای شهرستان قیروکارزین بود در مراسمی که در فیروزآباد با حضور فعالان انتخاباتی سه شهرستان فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین برگزار شد ضمن انتقاد از امام جمعه و فرمانده سپاه قیروکارزین گفته بود: ما نباید اجازه دهیم افراد تحت هر عنوانی که صاحب تریبون هستند در جهت تضعیف دولت کار کنند و شورای اداری را تضعیف کنند.

این سخنان بخشدار اصلاحاتی قیرو کارزین، با واکنش های تندی در همان مجلس روبرو شد که به درگیری لفظی و فیزیکی نیز کشیده شده است، بعداً هم با واکنش هایی از طرف مردم همراه شد.

جدیدترین حاشیه میرزایی نیز ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ اتفاق افتاد و ضمن درگیری لفظی با دهیار هنگام در ساختمان بخشداری، قصد بیرون انداختن وی از جلسه را داشته که منجر به درگیری فیزیکی می شود.

طبق مستنداتی که به دست آمده، دهیار هنگام که از خانواده شهدا نیز می باشد، اقدامات قانونی انجام داده و این اقدامات را از طریق استانداری و دادگستری پیگیری می کند.

به نظر می رسد مسئولانی که می خواهند برای یک شهرستان و حتی یک شهر و روستا مدیری انتخاب و انتصاب کنند، باید با دقت بیشتر و با در نظر گرفتن همه جوانب شخصیتی و اجتماعی فرد این کار را انجام دهند تا شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *