رویان در مسیر پیشرفت و توسعه قرار گرفت / افتتاح محل دائمی همایش‌ها همزمان با عید غدیر

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور، احمد توکلی دوشنبه‌شب در دومین شب جشنواره تابستانه که به‌مناسبت میلاد امام رضا (ع) در ساحل این شهر ساحلی و تاریخی برگزار شد، اظهار کرد: مسؤولان خدمتگزاران مردم در لباس و جایگاه مسؤولیت هستند و حضور و استقرارشان به یمن حضور و حمایت شما مردم است.

وی افزود: دوام مسؤولیت‌ها و خدمتگزاری نیازمند حمایت و پشتیبانی مردم است و اگر رضایت مردم نباشد، مسؤولیت نه تنها ارزش و دوام ندارد بلکه پاسخگویی را در دنیا و آخرت سنگین‌تر می‌کند و حق تعالی در برابر امانت مسؤولیت بازخواست می‌کند.

شهردار رویان با بیان اینکه شهرداری و شورای شهر رویان، با هدف عرض ارادت به ساحت مقدس ائمه اطهار (ع) به میمنت میلاد علی ابن موسی‎الرضا (ع) تصمیم به برگزاری جشنواره تابستانه، گرفت، تصریح کرد: این محفل معنوی و گردهمایی اعلام عرض ارادت به ائمه اطهار (ع) و فراهم کردن ساعاتی شاد و مفرح برای مردم در ولادت شمس‎الشموس، سلطان طوس و ایرانیان برگزار است.

* شهرداری رویان به نهاد اجتماعی تبدیل می‌شود

این مسؤول خاطرنشان کرد: همانطور که وعده کردیم، تلاش مجموعه شورا و شهرداری رویان این است تا شهرداری از یک نهاد خدماتی صرف به یک نهاد اجتماعی تبدیل شود که تا حدودی موفق بودیم و این امر ادامه دارد.

توکلی اجرای برنامه‌های فرهنگی و مناسبتی، مراسم تجلیل، مشارکت در امور فرهنگی و هنری شهرستان، فضاسازی‌های تبلیغی و معنوی و فرهنگ سازی شهری را ازجمله اقدامات شهرداری رویان در راستای تبدیل شدن از نهاد خدماتی به اجتماعی عنوان کرد.

* افتتاح محل دائمی همایش‌ها

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه رویان در مسیر توسعه قرار گرفته و حرکت قطار توسعه در این شهر سریع‌تر شده است، تصریح کرد: در هر عرصه‌ای که توان ورود داشتیم با جدیت ورود پیدا کردیم، زیرا معتقدیم شهر خوب یافتنی نیست بلکه ساختنی است و ما وظیفه داریم تا شهر خوب را بسازیم.

شهردار رویان به شهروندان نوید داد و گفت: محل دائمی همایش‌ها و برگزاری مناسبت‌ها در همین مکان فعلی برگزاری جشنواره (ساحل انتهای خیابان بهشتی رویان) همزمان با عید غدیر همراه با پارک ساحلی افتتاح و برای استفاده شهروندان بهره‌برداری می‌شود.

به گزارش فارس، جشنواره تابستانه ساحلی رویان به‌مناسبت ولادت امام رضا (ع) از شب گذشته به مدت سه شب در ساحل این شهر با برنامه‌های شاد و متنوع، مولودی‌خوانی، اجرای موسیقی و خوانندگی، اجرای نمایش طنز، آتش‌بازی، ایستگاه و بازارچه خیریه و … در حال برگزاری است که با استقبال بی‌سابقه شهروندان و مسافران روبه‌رو شد.

حضور مسؤولان شهر از جمله شهردار، اعضای شورای شهر و روابط عمومی و دیگر پرسنل و دست‌اندرکاران از آغاز تا پایان مراسم بر اهمیت و جذابیت جشنواره افزوده و همت مسؤولان رویان را در خدمتگزاری به شهروندان به نمایش گذاشته است.

انتهای پیام/۸۶۰۲۳/غ

http://fna.ir/R9TOY0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *