رویکرد فعالیت‌های کمیته امداد بر مبنای دینمداری است

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، سید پرویز فتاح امشب در دیدار با پرسنل کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان زرندیه با اشاره به افزایش اعتماد عمومی مرم نسبت به کمیته امداد اظهار کرد: بالاترین شعار ما افزایش اعتماد عمومی به کمیته امداد است چراکه هر چه این اعتماد عمومی بیشتر شود مسائل و موانع این نهاد به‌راحتی حل خواهد شد.

وی تصریح کرد: همواره به مسائل، نگاهی علمی باید داشته باشیم و بدون تحقیق علمی، عمل‌گرایی و میدانی، اقدامی انجام ندهیم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) ادامه داد: کمیته امداد رابطه خوبی با دولت، مجلس و قوه قضاییه دارد، چراکه معتقد است این همکاری‌ها می‌تواند حلال مشکلات باشد.

فتاح تأکید کرد: باید تمام مسئولان کشور و نظام در راستای خدمت‌رسانی‌های کمیته امداد کمک کنند و بدانند فعالیت‌های این نهاد در حاشیه نیست که در بطن نظام است.

وی اضافه کرد: کمیته امداد باید بر اصل هماهنگی تأکید کند و نگاهش در کمیته امداد باید نگاهی غیرسیاسی، فراجناحی و فرامذهبی باشد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) ادامه داد: رسیدگی به محرومین وظیفه همگان است و تبعیض در آن وجود ندارد، در کمیته امداد مددجویانی وجود دارند که اهل سنت هستند، ولی از خدمات کمیته بهره‌مند می‌شود که این کار خوب نشان‌دهنده الگو گیری از ائمه است.

فتاح بیان کرد: کارکنان این نهاد با فعالیت جهادی و انقلابی در حل مشکلات مددجویان تلاش می‌کنند که در این راستا رویکرد فعالیت‌های کمیته امداد بر مبنای دین‌مداری است.

انتهای پیام/ی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *