زنجان میزبان ۱۶ تیم «سپک‌تاکرا» از سراسر کشور

سعیده عینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: در حال حاضر استان زنجان میزان مسابقات لیگ سپک تاکرا است که امروز روز پایانی برگزاری آن است.

مسؤول امور ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه این دوره از رقابت‌ها با حضور ۱۶ تیم از ۱۳ استان در حال برگزاری است؛ گفت: از استان زنجان نیز دو تیم در این دوره از مسابقات حضور دارد.

وی با بیان اینکه این مسابقات در سالن ۶ هزار نفری انقلاب با حضور بیش از ۱۰۰ ورزشکار در حال برگزاری است؛ تصریح کرد: سطح برگزاری مسابقات مطلوب است و دو تیم حاضر از استان زنجان نیز در مسابقات خوب ظاهر شده‌اند.

عینی با بیان اینکه اختتامیه مسابقات عصر امروز برگزار خواهد شد؛ تصریح کرد: با توجه به حضور خوب تیم استان پیش‌بینی بر این است که تیم‌های استان در مراحل پایانی حضور داشته و حائز مقام برتر شوند.

گفتنی است؛ استان زنجان با دو تیم و به مربیگری مهناز محمدی در این رقابت‌ها حضور دارد که تیم امید «الف» شامل نیلوفر امینی، پریسا رستمخانی؛ رقیه بابایی، شقایق بیاتی و تیم «ب» نیز شامل سحر مختاریان، آتوسا سپهری، رویا بهرامی است و مهسا وجدی نایب رئیس هیأت انجمن‌های ورزشی و انجمن ورزشی سپک تاکرا نیز به عنوان سرپرست دراین مسابقات حضور دارد.

انتهای پیام/و

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *