سطح داوران ما نسبت به بسکتبال پیشرفت نکرده است/ داوران نتیجه بازی‌ها را جابه‌جا کردند

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، سیدزمان حسینی عصر امروز پس از باخت تیمش برابر تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام و حذف از رقابت‌های پلی آف لیگ برتر بسکتبال در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ما خیلی خوب شروع کردیم و بازیکنانمان زحمت کشیدند اما زورمان به پتروشیمی نرسید.

وی ادامه داد: امیدوارم سال‌های بعد بتوانیم تیم خوبی را برای بسکتبال شهرداری گرگان جمع کنیم و خبرهای خوبی در راه است و امیدوارم اتفاقات خوبی برای این تیم رقم بخورد.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان خاطرنشان کرد: فصل برای ما تمام شده اما استراحت کوچکی انجام می‌‌دهیم و تمرینات تیم با بازیکنان بومی ادامه پیدا می‌کند و هیات‌ مدیره تیم اصرار دارد که تمرینات تیم قطع نشود.

حسینی تاکید کرد: باید به فکر برنامه‌ریزی بهتری برای این تیم باشیم تا سال‌های آینده بهتر نتیجه بگیریم و ما به تیم بزرگی در پلی‌آف باختیم اما هیچ چیزی از توانایی‌های تیم من کم نمی‌کند.

وی افزود: این باخت طبیعی بود اما ما نهایت تلاشمان را انجام دادیم تا پیروز شویم.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان درباره انتظارش از رئیس آینده فدراسیون بسکتبال گفت: ما به کسی احتیاج داریم که از جنس بسکتبال باشد و خاک بسکتبال را خورده باشد و امیدوارم بهترین فرد از بین نامزدها انتخاب شود.

حسینی تاکید کرد: ما مشکلات زیادی را در شهرستان‌ها داریم و تمام تیم‌های لیگ برتری باید در نگاه فدراسیون برابر باشند و فدراسیون باید برای سطح سواد مربیان بیشتر تلاش کند.

وی در بخش دیگری درباره مصاحبه منتشر شده از وی درباره داوران و اینکه عنوان کرده بود داوران به تیم‌های بزرگ همانند پتروشیم باج می‌دهد، گفت: بله تیم من چهار بازی از داوری ضرر کرده و داوران نتیجه بازی‌ها را جابجا کردند و هیچ ابایی از گفتن آن ندارم چون فیلم، شواهد و مستندات آن موجود است.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان تصریح کرد: من فکر می‌کنم مردم عادی هم که فیلم‌ها را ببینند متوجه می‌شوند آن اتفاقی که نباید بیافتد افتاده است.

حسینی تاکید کرد: بازی که تمام می‌شود اعتراضات ترتیب اثر داده نمی‌شود و آنقدری که بسکتبال پیشرفت کرده جامعه داوری اندازه بسکتبال ما پیشرفت نکرده است.

وی درباره محرومیت سرمربی پتروشیمی بندرامام و نشستن وی بر روی نیمکت تیمش در بازی امروز با وجود محرومیت صادر شده از سوی کمیته انضباطی گفت: محرومیت وی را در دو بازی قبل در ماهشهر محسوب کرده‌اند.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: کمیته انضباطی با توجه به شرایط انتخاباتی که در فدراسیون است مقداری وقت کمی دارد و معمولا برای تیم‌های شهرستانی رای همان لحظه صادر و اعمال می‌شود اما این اتفاقاتی است که در بسکتبال ما می‌افتد.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *