سلحشوران مرزبانی جانانه از مرزها دفاع کردند/ تروریست‌ها هدف بزرگتری داشتند

سردار قاسم رضایی امشب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان در حاشیه احترام به پیکر شهدای مرزبانی در پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان، اظهار کرد:  امروز روز مبارکی برای سلحشوران جمهوری اسلامی ایرانی به سبب رشادت فداکاری و جنگی که این رزمندگان داشتند، بود.

فرمانده مرزبانی کشور افزود: این تروریست‌ها هدف بزرگتری داشتند بیش از ۲۰ تروریست از طریق پاکستان در کنار مرزها و برای ضربه زدن و تصرف برجک مراقبت وارد شده بودند که مرزبانان ما با آنها می‌جنگند ۳ نفر از همرزمان مجروح شدند که دو نفر از آنان در راه بیمارستان شهید می شوند.

این مسؤول گفت: امروز بنده در مرزهای غربی بودم اما از این رشادت رزمندگان خرسند شدم و برای احترام به پیکر دو همرزم خودم به اینجا آمده‌ام و ملاقاتی هم از مجروح این حادثه که شجاعانه جنگیده است امشب خواهم داشت.

سردار رضایی بیان کرد: همچنین تعدادی از همرزمان ما در سپاه پاسداران در هنگام کمک‌رسانی به نیروها مجروح شدند و دو نفر از آنها به شهادت رسیدند که خدمت مجموعه آنها هم خواهیم رسید.

وی گفت: فرمانده نیروی انتظامی نیز به تمامی نیروها و همرزمان در مرزبانی سلام رسانده و مقرر شد فردا از تمامی دست‌اندرکارانی که این توطئه را خنثی کردند تقدیر شود.

وی بیان کرد: ما به خانواده این همرزمان خود تبریک و تسلیت عرض می‌کنیم، تسلیت در مفهومی که آن‌ها را از دست دادیم و تبریک زیرا شجاعانه جنگیدند و ضربه محکمی با خون خود بر پیکر این ملحدین زدند.

انتهای پیام/ج/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *