شانس کسب مدال بانوان ایران در بخش دو نفره مسابقات بین‌المللی بدمینتون دهه فجر/ همه داوران مسابقات ایرانی هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، فریبا مددی امشب در حاشیه دومین روز مسابقات بین‌المللی بدمینتون دهه فجر زنجان در جمع خبرنگاران با اشاره به روند مطلوب برگزاری این دوره از مسابقات، اظهار کرد: نتایج کسب شده بخش بانوان رضایت بخش بوده است.

وی با بیان اینکه تعیین جوایز ۲۵ هزار دلاری برای نفرات برتر مسابقات، کیفیت رقابت‌ها را بیش از پیش افزایش داده است، تصریح کرد: با وجود اینکه سطح این مسابقات بالا است، اما ورزشکاران ما نیز بسیار خوب ظاهر شده‌اند.

نایب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون با اشاره به مصدومیت یکی از ورزشکاران بانوی ایران در این دوره از مسابقات بدمینتون بین‌المللی دهه فجر زنجان، گفت: ثریا آقایی که از شانس‌های کسب مدال ایران در بخش بانوان بود، دچار مصدومیت شد.

مددی با بیان اینکه ثریا آقایی با وجود مصدومیت حتی موفق به پیروزی در یک گیم برابر حریف قدرتمند هندی نیز شد، خاطرنشان کرد: با توجه به این مصدومیت و وضعیت دیگر بازیکنان، در بخش یک نفره شانس چندانی برای کسب مدال نداریم.

وی ادامه داد: اما در بخش دو نفره تیمی با توجه به نتایج امیدوار به کسب مدال هستیم.

نایب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون با بیان اینکه استفاده از داورانی با سطح بالا به دلیل سطح بالای مسابقات در دستور کار قرار گرفت، ابراز کرد: همه داوران حاضر در این دوره از مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان ایرانی بوده و بر زبان انگلیس تسلط داشته و درجه آسیایی نیز دارند.

انتهای پیام/ذ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *