شایسته‌سالاری ملاک انتخاب مدیران در شرکت پست ایران است/ درآمدزایی اولویت مهم شرکت پست باشد

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، سهیلا مرادی عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل پست استان کردستان، به رشد تکنولوژی در دنیای امروز اشاره و اظهار کرد: برای موفقیت و درآمدزایی در شرکت پست باید بر تکنولوژی سوار شد.

وی اضافه کرد: تیم کاری خوبی در پست استان کردستان وجود دارد و انتظار داریم در بحث درآمدزایی به بهترین شیوه عمل شود.

عضو هیأت مدیره شرکت پست ایران، انتظار از مسؤولان پست استان کردستان را رشد درآمد عنوان کرد و گفت: باید به کیفیت به صورت ویژه توجه شود تا بتوانیم شاهد نتایج مطلوب باشیم.

مرادی خاطرنشان کرد: عزت نفسی که همکاران در کردستان دارند قابل تقدیر و توجه بوده که مدیران این شرکت باید در راستای حفظ آن تلاش کنند.

وی با تأکید بر اینکه پست در کردستان پویاست، افزود: به عنوان عضو هیئت مدیره پست ایران این انتظار را داریم که با تلاش در راستای رشد این وضعیت تلاش شود.

مرادی خاطرنشان کرد: مدیرکل پست استان باید در راستای برآورد انتظارات در حوزه درآمد و کیفیت از اهرم‌ها و تفکر مدیرتی استفاده کنند.

عضو هیأت مدیره شرکت پست ایران خطاب به مدیرکل جدید پست استان کردستان افزود: کارمندمداری باید بر مشتری‌مداری اولویت داده شود، چون اگر کارمند راضی داشته باشیم، قطعا مشتریان نیز رضایت کاملی خواهند داشت.

وی در پایان با بیان اینکه شایسته‌سالاری اصل مهم در واگذاری مسوولیت‌ها در شرکت پست ایران است، گفت: تفاوت جنسیتی و آقا و خانم بودن فرقی نمی‌کند بلکه اصل مهم بر شایستگی و تخصص قرار دارد.

انتهای پیام/ذ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *