شب آرام باغ فدک/ ۱۰ حریق در اصفهان مهار شد

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد خدمات سفر شهر اصفهان، بهزاد بزرگزاد اظهار کرد: روز گذشته ۱۰ حریق و ۱۲ حادثه در سطح شهر اصفهان اتفاق افتاد که همگی اطفا و مهار شد.

وی به مهمترین این حوادث اشاره و اعلام کرد: روز گذشته دو دستگاه خودروی سواری در بلوار فرزانگان و اتوبان شرق واژگون شد اما خسارت جانی در پی نداشت.

مسؤول کمیته ایمنی و حوادث ستاد خدمات سفر شهر اصفهان با بیان این‌که روز گذشته یک باب مغازه ساندویچ‌فروشی در خیابان عطار نیشابوری دچار حریق شد، اظهار کرد: ساعت ۱۴:۱۱ ظهر روز گذشته در طبقه دوم یک واحد مسکونی واقع در خیابان امام خمینی نیز آتش‌سوزی اتفاق افتاد. همچنین یک منزل مسکونی در خیابان ابن‌سینا ساعت ۱۸:۴۳ دقیقه دیروز دچار حریق شد که این حریق‌ها با حضور به موقع آتش‌نشانان اطفا و از بر جا ماندن خسارت‌های جانی جلوگیری شد.

وی ادامه داد: همچنین یک دستگاه خودرو ۲۰۶ که روز پنج‌شنبه در ملک شهر دچار حریق شده بود با حضور به موقع آتش‌نشانان اطفا شد.

بزرگزاد با اشاره به آماده باش نیروهای آتش‌نشان در باغ فدک گفت: شب گذشته در ادامه اجرای فعالیت‌های ایمنی و گشت‌زنی مأموران سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان، تعداد ۷۴ نفر نیروی آتش‌نشان در باغ فدک آماده‌باش و تعداد دو دستگاه موتورسیکلت و ۹ دستگاه خودروی آتش‌نشانی نیز در این مکان مستقر بودند.

مسؤول کمیته ایمنی و حوادث ستاد خدمات سفر شهر اصفهان اظهار کرد: شامگاه پنجشنبه در باغ فدک تنها سه حادثه جزیی از جمله قفل شدن در خودرو و نشت بنزین، گزارش و بلافاصله توسط نیروهای آتش نشانی رفع خطر شد.

بزرگزاد میانگین دمای هوای شب گذشته باغ فدک را ۲۰ درجه سانتی‌گراد اعلام و خاطرنشان کرد: ۴۴ سیلندر گاز از چادر مسافران خارج شد و هیچ حادثه گازگرفتگی اتفاق نیفتاد.

وی گفت: شامگاه پنج‌شنبه در سطح شهر اصفهان دو دستگاه موتورسیکلت و ۱۱ دستگاه خودرو استقرار یافته و تعداد ۲۷ نفر نیروی آتش‌نشان در حالت آماده‌باش بودند.

انتهای پیام/ن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *