شستا به تعهدات خود در قبال ماشین‌سازی تبریز عمل کند/ مدیران با چه مبنا و استدلالی گمارده می‌شوند؟

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمد حسین فرهنگی امشب در نشست مشترک اعضای کارگروه تخصصی اشتغال، تشکل‌های کارگری و کارفرمایی، تعاون‌گران، خیرین بهزیستی و فرمانداران استان با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: در خصوص شرکت ماشین‌سازی ۶ نماینده تبریز نامه‌ای به رئیس جمهور نوشتند و رئیس جمهور نامه را جهت اقدام به وزیر کار ارجاع دادند که اقدام مناسبی در این ارتباط صورت نگرفته است.

وی خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ما نسبت به این رفتار شما گله‌مندیم و انتظار داریم شستا این شرکت را ساماندهی کند چرا که انصاف نیست یکی از مراکز مهم تبریز با چنین مشکلاتی مواجه باشد.

عضو هیئت رئیسه مجلس ادامه داد: در مورد احداث بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی تامین اجتماعی تبریز که دو سال پیش در منطقه خاوران کلنگ‌زنی شد، ما فاینانس را قبول نداریم و انتظار داریم از اموال تامین اجتماعی احداث بیمارستان سریعا شروع شود.

فرهنگی بر لزوم احداث درمانگاه در شهر جدید سهند تاکید و اضافه کرد: در سراب نیاز به تجهیز درمانگاه موجود برای شیفت دوم داریم.

نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس با اشاره به انتصاب مدیران نه چندان قوی زیر مجموعه وزارت در استان گفت: مدیران انتخابی با چه مبنا و استدلالی اینجا گمارده می‌شوند؟!

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: در خصوص بیکاران متقاضی کار طرحی در مجلس در دست بررسی داریم و قصد داریم یارانه‌ها را به سمت ایجاد اشتغال و رفع بیکاری سوق دهیم.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *