شهر نور در مدار توسعه قرار گرفت

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور، سید صابر سجادی امشب در آئین برگزاری جشن دومین جشنواره «نور، پایتخت ساحلی ایران»، اظهار کرد: با تشکیل کارگروه‌های مختلف فعالیت‌های عمرانی را در شهر توسعه دادیم.

وی افزود: براساس بند «ج» سازمان جنگل‌ها پارک جنگلی نور را به‌ طور موقت تحویل گرفته شد و به دنبال تحویل دائم و اقدامات موثر هستیم، تا ضمن بهسازی و ایجاد امکانات لازم، موجبات اشتغال و درآمد پایدار را در شهرستان فراهم آوریم.

شهردار نور تصریح کرد: خیابان ساحلی امام علی(ع)به طول ۱۲ کیلومتر به عنوان کریدور ساحلی در حال احداث است، که پنج کیلومتر آن احداث و بهره‌برداری شد و بقیه نیز در حال اجرا است و با نظارت و پیگیری به پیمانکاران تاکید شد تا در اجرا تسریع کنند.

این مسؤول خاطر نشان کرد: شهر نور در مدار توسعه قرار گرفت و کسی نمی‌تواند مانع این رشد و توسعه شود و جلوی حرکت این موتور محرک را بگیرد.

سجادی گفت: مردم نور شایسته خدمات بیش از این هستند و این جشن برای فراهم آوردن اوقاتی خوش برای شهروندان در کنار خانواده و در ساحل زیبای شهر نور برگزار شد.

* نور شایسته نام پایتخت ساحلی است

رئیس شورای شهر نور در این جشن اظهار کرد: نور با ظرفیت‌های فراوان، مواهب الهی، نخبگان علمی شایسته نام پایتخت ساحلی است.

وی افزود: نیاز امروز شهر نور، وحدت و همدلی و اعتماد شما مردم است تا به توسعه شهر و شهرستان کمک کنیم.

نعمت‌الله یوسفیان، بیان کرد: مسؤولان شهرستان باید از ظرفیت موجود استفاده کنند تا شهر و شهرستان به جایگاه واقعی خود برسد.

*همدلی و تعامل شورا و شهردار نور ستودنی است

 نماینده مردم نور در ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی در این جشن اظهار کرد: همدلی و تعامل شورا و شهردار نور سبب شد تا شاهد پیشرفت و توسعه شهر باشیم.

احمد ناطق‌نوری افزود: این همدلی و تعامل موجب ارتقای شهر نور در همه حوزه‌های عمرانی، خدماتی، فضای سبز شد و قابل مقایسه با سال‌های گذشته نیست.

وی تصریح کرد: این جشن نیز یکی از اقداماتی است که برای رفاه شهروندان و فراهم شدن اوقاتی خوش برای مردم با همین اتحاد در حال برگزاری است.

وی خواستار تکرار این جشن شد و گفت: ما دعوت می‌کنیم از همه مردم ایران تا به نور آمده و از ظرفیت‌های این شهر بهره‌مند شوند.

*تجلیل از نفر برتر کنکور

به گزارش فارس، در خلال برگزاری دومین جشنواره «نور، پایتخت ساحلی ایران» از پارسا سیفی رتبه ۱۰ رشته تجربی در کنکور سال ۹۵ با اهدای لوح و هدیه تجلیل شد.

همچنین از محمد خراط و روح‌الله جنک‌جو عضو تیم هفت نفره فوتبال معلولان که در جام جهانی دانمارک صاحب مقام شدند  و مهدی شعبانی مستندساز فیلم بخشش مریم تقدیر شد.

انتهای پیام/۸۶۰۲۳/ج۳۰/

http://fna.ir/J8BJH6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *