طرح‌های راهداری و ترافیکی استقبال از مهر در استان البرز اجرا می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، هیربد معصومی امشب در نشست شورای ترافیک استان البرز با بیان اینکه باید تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های اساسی به منظور خروج از بحران ترافیک در آستانه فصل بازگشایی مدارس و اول مهر اندیشیده شود افزود:    

استان البرز به واسطه داشتن راه‌های بسیار مهم همیشه شاهد تردد خودروها در محورهای مواصلاتی خود است.

وی افزود: در این راستا و با توجه به نزدیک شدن به فصل بازگشایی مدارس و برای اینکه به مشکل اساسی ترافیک برنخوریم باید از هم‌اکنون اقدامات و طرح‌های راهداری و ترافیکی را در استان البرز اجرایی کنیم.

معاون استاندار البرز در بخشی دیگر از سخنان خود با تأکید بر اینکه دستگاه‌های ذی‌ربط لازم است تا تدابیر و برنامه‌ریزی‌های اساسی را به منظور بازگشایی مدارس انجام دهند افزود: پیش‌بینی و تمهیدات لازم برای سرویس مدارس و نظارت دقیق بر این امر مهم نیز از دیگر اقدامات مهمی است که باید از هم اکنون مورد توجه قرار گیرد.

معصومی با تأکید بر مدیریت ترافیک استان البرز و آماده‌باش نیروهای پلیس راه،‌ راهداری و … گفت: در آخرین ماه از فصل تابستان و موج بازگشت از سفرهای تابستانی نیز باید تمامی تمهیدات لازم را بیندیشیم و اقدامات لازم به منظور مدیریت ترافیک انجام دهیم.

وی یکی از مهمترین اقداماتی که در این زمینه باید انجام شود را تأمین اعتبار به منظور احداث سالن‌های چند منظوره پد بالگرد عنوان کرد و بیان داشت: ایجاد این مهم توسط هلال احمر در دستور کار قرار گرفته است.

معاون عمران استاندار در بخشی دیگر از سخنان خود از تعریض جاده چالوس خبر داد و بیان داشت: با تمهیدات اندیشیده شده جاده چالوس از ابتدای میدان حافظ تا تونل بیلقان تعریض می‌شود که این مهم در دستور برنامه‌های شهرداری قرار داده شده است.

*برگزاری همایش پلیس مدرسه در استان البرز

معصومی همچنین از برگزاری همایش پلیس مدرسه در استان البرز خبر داد و بیان داشت: این همایش با هدف ارتقای آموزش‌ها و نقش همکاری و همیاری دانش‌آموزان با پلیس برگزار می‌شود.

وی گفت: به منظور کاهش با ترافیکی و کنترل جاده‌ها از ۱۵ شهریور تا اول مهرماه عملیات‌های راهداری و روکش آسفالت در محورها و آزادراه‌های استان البرز متوقف می‌شود.

انتهای پیام/۲۳۰۲/ر۳۰/

http://fna.ir/5L4Y1Q

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *