طرح تحول سلامت ادامه دارد/ در دولت بعدی خدمات بیشتری ارائه خواهد شد

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، حسن قاضی‌زاده، امروز در سفر به شهرستان خلخال، اظهار کرد: طرح تحول سلامت به دستور رئیس جمهور ادامه خواهد یافت و رئیس مجلس نیز بر این مهم تاکید دارند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مهمتر از آنچه که بنده اظهار کنم این است که دولت بر این اصل تاکید دارد و برای تحقق این موضوع حمایت کافی مجلس و دولت نیاز است تا این حرکتی که شروع شده رضایت‌مندی مردم را به دنبال داشته باشد.

وی اضافه کرد: توسعه زیرساخت‌ها قطعا ادامه خواهد داشت و در این مدت کوتاه بیش از ۶ هزار مرکز بهداشتی ساخته و تحویل شده و ۱۸ هزار خانه بهداشت نوسازی، بازسازی و تجهیز شدند و ۲۴ هزار تخت بیمارستانی نیز در اختیار مردم قرار گرفته است.

قاضی‌زاده ادامه داد: قطعا در دوره جدید با سرعت و تجربیاتی که داریم در این مسیر خدمت به مردم را ادامه خواهیم داد و در دولت جدید بیش از خدمات دولت یازدهم خدمات ارائه خواهد شد.

وزیر بهداشت تصریح کرد: در عین حال اگر منابع اجازه دهد اقدامات زیادی در این استان انجام خواهد شد، حمایت از بیماران خاص و مطالبه از دستگاه‌هایی که درخدمت جامعه سلامت و پروژه ملی هستند و بررسی علل وقوع آسیب‌های اجتماعی نیز در معرض توجه قرار خواهد گرفت.

وی گفت: امروز ما در شهرستان کوثر بیمارستان ۳۲ تختخوابی را افتتاح و در خلخال یک مرکز پلی‌کلینیک تخصصی در دست ساخت را بازدید کردیم و در بیمارستان امام خمینی(ره) نیز یک بلوک زایمانی مجهز را که به همت همکاران خلخال تجهیز شده است، بازدید و مورد بهره‌برداری قرار دادیم.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *