عزم جدی دولت در برخورد با دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، محمد حسین مقیمی بعد از ظهر امروز در نشست خبری که در سالن جلسات استانداری آذربایجان غربی برگزار شد، اظهار داشت: روابط‌عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی باید کارآمدی لازم را داشته باشند و نسبت به اهداف و برنامه‌های دولت اعتقاد داشته باشند.

وی ادامه داد: استارت تشکیل خانه احزاب در کشور از استان خراسان جنوبی آغاز شده و هر استانی اگر خواهان فعالیت این خانه باشد نمایندگی خانه احزاب در استان مربوطه تشکیل می‌شود.

معاون سیاسی وزیر کشور از آغاز انتخابات رئیس جمهور در خردادماه سال آینده خبر داد و تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته شده مقرر شده است که انتخابات قبل از آغاز ماه مبارک رمضان انجام شود.

این مسؤول افزود: هر کاندیدای انتخاباتی خارج از دوره تبلیغات انتخاباتی اقدام به تبلیغ کند بر خلاف قانون عمل کرده است.

سفر احمدی‌نژاد به استان‌های کشور خارج از گود انتخاباتی است

مقیمی ادامه داد: سخنرانی اخیر احمدی‌نژاد در برخی از استان‌های کشور خارج از بعد انتخاباتی بوده و وی صرفا جهت شرکت در مراسمات مذهبی و تجلیل از شهدا ایراد سخنرانی کرده است.

وی افزود: امنیت کنونی کشور در حد مطلوب بوده و در جهت امنیت کشور تمام مسؤولان به همراه مردم یک صدا بوده و جهت برقراری امنیت در کشور تلاش می‌کنند.

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: شورای تامین امنیت در استان‌های کشور مسؤولیت کامل برقراری امنیت را در کشور بر عهده گرفته‌اند و اگر تصمیماتی در جهت ارتقای برقراری امنیت خصوصا در استان‌های مرزی باشد از طریق این شورا انجام خواهد شد.

تمام اقوام و ادیان ایرانی از حقوق شهروندی یکسان برخوردارند

این مسؤول از تعامل اقوام و ادیان آذربایجان غربی اظهار رضایت کرد و افزود: تمام اقوام و ادیان در استان از حقوق شهروندی یکسان برخوردار هستند.

مقیمی بر برخورد جدی مسؤولان نظام با مفسدین اقتصادی خبر داد و تصریح کرد: دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی در کشور با برخورد جدی روبرو خواهند شد.

وی افزود: اکثر دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی از میان مدیران بانک‌ها و بیمه‌ها بودند و تلاش برای بررسی‌های تمام مدیران کشوری همچنان ادامه دارد.

معاون سیاسی وزیر کشور بر عزم جدی اراده نظام و دولت بر برخورد با دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی تاکید کرد و گفت: دولت هیچ استثنائی در برخورد با مفسدین اقتصادی قائل نبوده و عدالت را در برخورد با این افراد رعایت می‌شود.

این مسؤول بر نقدپذیری دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: در کشوری که دموکراسی حاکم باشد مردم می‌توانند نظرات و نقدهای خود را بر دولت ارائه کنند.

مقیمی افزود: اگر این نقدها منصفانه و منطقی باشد دولت پذیرای این نقدها خواهد بود ولی اگر نقدها عادلانه نباشد و فرد و یا افراد نقد‌کننده قصد تخریب دولت را داشته باشند دولت پاسخ لازم را در خصوص این نوع اظهارات بیان خواهد کرد.

هیچ مدیری در آذربایجان غربی حقوق نجومی دریافت نمی‌کند

در ادامه این نشست معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی در پاسخ خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا فیش‌های حقوقی مدیران دستگاه‌های اجرایی در آذربایجان غربی مورد بررسی قرار گرفته شده است، گفت: فیش‌های حقوقی تمام دستگاه‌های اجرایی در این استان براساس خدمات بررسی شده و بررسی‌های نشان‌دهنده این است که هیچ مدیری از حقوق‌های نجومی دریافت نمی‌کند.

انتهای پیام/۶۱۰۰۳/ج

http://fna.ir/H1R2DO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *