فرماندار ری خواستار تسریع در ارتقای ساختار اداری شهرستان ری شد

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران به‌نقل از روابط‌عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، هدایت‌الله جمالی‌پور در نشست شورای اداری شهرستان ری، با بیان این‌که شهرستان ری سیزدهمین شهر صنعتی کشور و نهمین شهر صنفی و تولیدی کشور است، اظهار داشت: مراجعات ادارات این شهرستان از برخی مراکز استان‌ها بیشتر و انبوه‌تر است و برای ارائه خدمت بهتر و شایسته تر باید جایگاه مدیریتی این ادارات ارتقا یابد.

وی همچنین با اشاره به آغاز طرح سرشماری در کشور از روسای ادارات شهرستان ری خواست تا برای بهتر برگزار شدن این طرح همکاری و تلاش کنند.

معاون استاندار تهران و فرماندار شهرستان ری گفت: متاسفانه شاهد ارائه آمارهای متفاوت در مسائل مختلف از سوی نهادهای مختلف هستیم که این آمارسازی‌ها مانع توسعه کشور شده است.

فرماندار ویژه شهرستان ری همچنین با بیان این‌که مسئولان کشور نباید فرصت خدمتگزاری به مردم را با فرورفتن در مباحث حاشیه‌ای از دست بدهند، افزود: عزم دولت در مسیر خدمتگزاری به مردم راسخ و به عهدی که در ابتدای فعالیت با مردم بست پایبند است.

جمالی‌پور عنوان کرد: دولت یازدهم متعلق به همه آحاد و اقشار مردم است و دل در گرو نظام اسلامی داشته و به خدمت در چارچوب آرمان‌ها و ارزش‌های نظام باور دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید گفت: دانش‌آموزان و معلمان مسوولیت سنگینی در برابر رسالت‌های کشور دارند و باید این رسالت را به نحو احسن انجام دهند.

انتهای پیام/۲۴۶۲/صا

کانال تلگرام خبرگزاری فارس در جنوب تهران

telegram.me/joinchat/BOxrhj4jYGbJ7OgNMorHR

http://fna.ir/E7YS82

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *