فعالیت ۷ هزار ورزشکار سازمان‌یافته در رشته آمادگی جسمانی در قزوین

مریم عبدالرزاقی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: ۲۵ رشته در انجمن آمادگی جسمانی و ایروبیک فدراسیون ورزش‌های همگانی وجود دارد که به غیر از سه رشته ایروبیک پیشرفته، زوبا و بادی‌ریت مابقی رشته‌ها در کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک هیأت ورزش‌های همگانی استان قزوین فعال است.

وی ادامه داد: بالغ بر ۷ هزار سازمان یافته(صدور کارت بیمه) و ۳ هزار سازمان نیافته(عدم صدور کارت بیمه) به صورت حرفه‌ای و آماتور در استان قزوین در حال فعالیت هستند.

رئیس کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک هیأت ورزش‌های همگانی استان قزوین در خصوص دوره‌های مربیگیری عنوان کرد: به دلیل اشباع این استان در کلاس‌های مربیگری درجه سه دیگر امکان برگزاری این دوره در استان قزوین وجود ندارد ولی با موافقت شهرستان‌ها می‌توانیم برای هر دو شهرستان با هم دوره‌های مربیگری در جه سه تدوین و برنامه‌ریزی کنیم.

عبدالرزاقی از تمرین‌های طاقت‌فرسای تیم آمادگی جسمانی استان قزوین خبر داد و یادآور شد: با توجه به برگزاری مسابقات آمادگی جسمانی در نیمه دوم سال اعضاء تیم آمادگی جسمانی و ایروبیک هیأت ورزش‌های همگانی استان قزوین با کمیت بالا و برگزاری تست‌های گوناگون از اردیبهشت ماه سال جاری انتخاب شده‌اند.

این مسؤول ورزشی ادامه داد: تیم آمادگی جسمانی و ایروبیک هیأت ورزش‌های همگانی استان قزوین در حال حاضر با تمرینات طاقت‌فرسا و شبانه‌روزی سعی در تکرار عناوین کسب شده گذشته را دارند.

انتهای پیام/۷۷۰۲۳/ج۳۰/

http://fna.ir/KPD8GF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *