فلسفه وجودی دهه کرامت ترویج فرهنگ رضوی است

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومی فرمانداری پارسیان، جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی گرامیداشت دهه کرامت به ریاست عبدالله جاسمی معاون فرماندار پارسیان و با حضور جمعی از مسؤولین ادارات شهرستان در محل دفتر فرماندار پارسیان برگزار شد.

معاون فرماندار پارسیان اظهار داشت: دهه کرامت از ارزش ویژه‌ای برخوردار است و جایگاه کرامت هم در فرهنگ دینی و هم در اسلام بسیار بالاست و گرامیداشت دهه کرامت تاثیرات بسیار گسترده‌ای در بعد معنوی و در بعد فرهنگی بر روی اقشار مختلف جامعه می‌گذارد.

عبدالله جاسمی ادامه داد: امروزه ما شاهد هستیم که دشمنان نظام و اسلام هجمه‌های فرهنگی بر روی جوانان و نوجوانان و به‌خصوص بانوان برنامه‌ریزی کرده‌اند که تنها راه برون‌رفت جامعه از این هجمه‌ها، کرامت است.

وی افزود: برای رسیدن به قله بلند کرامت باید طبق آیات قرآن کریم خودمان را مجهز به سلاح تقوا و سلاح پرهیزگاری کنیم.

جاسمی عنوان کرد: هدف از گرامی‌داشت دهه کرامت، افزایش معرفت و آشنایی جامعه با اهل بیت است و باید در نشر فرهنگ رضوی بکوشیم و با برنامه‌ریزی‌های مذهبی و فرهنگی در این دهه اقدام موثری صورت پذیرد و نسبت به سال گذشته به نحو باشکوه‌تری برگزار کرد تا بتوانیم از سیره اهل بیت در زندگی فردی و اجتماعی خودمان الگو بگیریم.

معاون فرماندار پارسیان در پایان تصریح کرد: باید برنامه‌های فرهنگی را با رویکرد شعار سال (اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل) که توسط مقام معظم رهبری نام‌گذاری شده است ترسیم کنیم تا بتوانیم گامی بلند در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری برداریم.

انتهای پیام/۳۲۶۴/ز

http://fna.ir/TONZ5I

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *