فولاد باید با کسب حداکثر امتیازات در کورس قهرمانی بماند

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، سید سیروس نعمتی نژاد دقایقی پیش در نشست خبری پیش از دیدار فولاد و سیاه جامگان اظهار کرد: بازی‌های پیش رو برای سیاه جامگان حکم فینال دارند و به همین دلیل فردا بازی سختی در مقابل سیاه جامگان خواهیم داشت.

وی افزود: ما به جایگاه تیم حریف توجهی نمی‌کنیم و تمرکزمان را روی بازی و ۳ امتیاز آن می‌گذاریم. توقع داریم در این شرایط سخت هواداران ما مانند گذشته پشتیبان تیم باشند.

مربی فولاد خوزستان درباره مبلغ قرارداد بیت سعید گفت: بیت سعید تا پایان این فصل با باشگاه قرارداد دارد و گمان نکنم که مبلغ قرارداد با او سنگین باشد چرا که به اندازه یک نیم فصل همراه تیم است.

وی عنوان کرد: بازی با تیم‌های انتهای جدولی همیشه سخت است چرا که چیزی برای از دست دادن ندارند و یک امتیاز هم برای آنها بهره‌ای مفید است تا پایان فصل از شرایط بد دور شوند.

نعمتی‌نژاد در پاسخ به این پرسش که آیا کسب سهمیه و یا قهرمانی برای فولاد در این فصل سخت نیست، بیان کرد: کسب سهمیه و قهرمان سخت هستند اما دور از دسترس نیستند و ما باید با کسب بهترین نتیجه ممکن در همه بازی‌ها خودمان را در کورس نگه داریم.

وی درباره خریدهای جدید فولاد خوزستان اظهار کرد: کادر فنی فولاد، کادری با تجربه است و همه خریدهای انجام شده در راستای اهداف تاکتیکی است تا بتوانیم حتی در سال‌های آینده از انها بهره ببریم.

مربی فولاد خوزستان درباره درخواست رضایت نامه از سوی عبدالله زاده عنوان کرد: عبدالله زاده بازیکن ملی پوش ما است و از بازی نکردن ناراحتی است اما باید در اختیار سرمربی باشد و به نظر او احترام بگذارد.

انتهای پیام/خ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *