قدرت دفاعی کشور قابل مذاکره نیست

محمد اسماعیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: یکی از شاخصه‌های اصلی ایران اسلامی امنیت آن است که این موضوع به برکت خون شهدای هشت سال دفاع مقدس حاصل شده است.

وی با اشاره به اینکه وجود امنیت در کشور موجب عزت و آرامش و سربلندی شده است، اضافه کرد: قدرت دفاعی و موشکی ایران روز به روز افزایش پیدا خواهد کرد و به هیچ وجه قابل مذاکره نخواهد بود.

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قدرت دفاعی ما متعلق به ملت ایران است، اضافه کرد: دولت نیز باید متوجه این امر باشد که ما در قدرت دفاعی هیچ مذاکره‌ای با غرب نداریم.

اسماعیلی با بیان اینکه غرب برای مذاکره با ایران باید خودش را اصلاح کند، افزود: امروز شاهد این هستیم که هر کجا جرم و جنایتی رخ می‌دهد، پای آمریکا و غرب در میان است.

وی با بیان اینکه غرب قبل از مذاکره با ایران باید پاسخگوی جنایات خود باشد، اضافه کرد: با این شرایط نمی‌توان هیچ مذاکره‌ای با غرب انجام داد.

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هر دولتی برای مسائل امنیتی و دفاعی کشور وارد مذاکره شود به مردم خیانت کرده است، تصریح کرد: در واقع همین سیستم دفاعی است که مملکت را حفظ کرده است و اگر این سیستم نتواند از کشور دفاع کند باید هر لحظه منتظر حادثه باشیم.

اسماعیلی تصریح کرد: امیدواریم دولت در حوزه مسائل حساس کشور عاقلانه رفتار کرده و وارد مذاکره درباره مسائل دفاعی نشود.

انتهای پیام/و

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *