قزوین در زمینه تولید پروتئین در کشور پیشرو است

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در دیدار با سفیر اندونزی که ظهر امروز در دفتر استاندار قزوین صورت گرفت، اظهار داشت: ایران و اندونزی با داشتن ارزش‌های اسلامی زمینه همکاری در بخش‌های مختلف را دارند.

وی با اشاره به ظرفیت‌های بالای استان در تمام عرصه‌ها به ویژه در صنعت، کشاورزی و گردشگری افزود: استان قزوین در زمینه تولید پروتئین در کشور پیشرو است.

سفیر اندونزی در ایران هم در این دیدار تصریح کرد: فرصت‌های خوبی برای سرمایه‌گذاری در زمینه نساجی، کشاورزی و دارویی در استان قزوین برای سرمایه‌گذاران کشور اندونزی فراهم است که امیدواریم بتوانیم از این فرصت‌ها به نحو احسن استفاده کنیم.

اوکتاوین علیمودین ادامه داد: با بازدیدی که از شهرک صنعتی کاسپین و نمایشگاه محصولات تولیدی قزوین صورت گرفت، توانمندی‌ها و ظرفیت بالای استان قزوین را مشاهده کردیم که در این راستا آماده همکاری با این استان هستیم.

وی از سفر یک هیأت تجاری از اندونزی به استان قزوین خبر داد و گفت: یک هیأت تجاری و بازرگانی از کشور اندونزی به ایران و استان قزوین سفر می‌کند تا با فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این استان آشنا شده و زمینه سرمایه‌گذاری را فراهم کنند.

انتهای پیام/ک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *