قضاوت داور مطرح فوتبال قم در آغاز فصل جدید لیگ برتر فوتبال

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، اسامی داوران هفته نخست بازی‌های فصل ۹۷ – ۱۳۹۶ لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در حالی اعلام شد که ۱۶ تیم در ۳۰ هفته برای رسیدن به عنوان قهرمانی و سهمیه ایران در لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ فوتبال باشگاه‌های آسیا به میدان می‌روند.

در فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران بعد از ۱۳ سال خبری از تیم با سابقه صبای قم در جمع لیگ برتری‌ها نیست اما جای خالی نماینده فوتبال استان قم را تعداد دیگری از قمی‌ها از جمله داوران مطرح این رشته با قضاوت تیم‌های حاضر در لیگ هفدهم پر خواهند کرد.

فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران از روز پنجشنبه پنجم مرداد ماه در حالی آغاز می‌شود که اتفاق مهم برای فوتبال قم این است که برای نخستین‌بار در تاریخ فوتبال این استان، چهار داور قمی به قضاوت بازی‌های لیگ برتر فوتبال می‌پردازند.

در سال ۱۳۹۵ علی صفایی و رحیم حاجی‌لو به نمایندگی از داوران فوتبال استان قم در مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران قضاوت کردند و امسال نیز دو نفر دیگر از بین داوران توانمند قم برای قضاوت در هفدهمین دوره لیگ برتر انتخاب شده‌اند تا جمع قمی‌ها در لیگ برتر به چهار نفر برسد.

بدین‌ترتیب در فصل ۹۷ – ۱۳۹۶ مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور علی صفایی، رحیم حاجی‌لو، حسین زمانی و محمدعلی پورمتقی نمایندگان داوری فوتبال قم خواهند بود و علی صفایی در هفته نخست لیگ برتر در تیم داوری یکی از بازی‌های حساس لیگ حضور دارد.

دیدار تیم‌های فوتبال سایپا تهران و فولاد مبارکه سپاهان اصفهان یکی از چهار بازی روز دوم هفته نخست فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران است که از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه روز جمعه ششم مرداد در ورزشگاه نقش جهان برگزار می‌شود و پیام حیدری، حسن ظهیری، سجاد طوری و علی صفایی از قم اعضای تیم داوری این دیدار هستند، ضمن اینکه ناظر این بازی حساس علیرضا یزدانی است.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *