قهرمان ایران چینی‌ها را شکست!/ قدرت طلبی گیتی‌پسند شنزن را خانه‌نشین کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، تیم گیتی‌پسند نماینده ایران در جام‌ باشگاه‌های آسیا در نخستین دیدارش به مصاف شنزن چین رفت که برای شکست این تیم کار دشواری نداشت و توانست با نتیجه ۷ بر صفر پیروز شود.

شاگردان افضل که نیمه اول را با پیروزی ۴ گله به رختکن رفتند، در نیمه دوم با فشار کمتری به میدان آمدند؛ حریف هم که کار را تمام شده می‌دانست از همان ابتدای نیمه دوم همانند دقایق پایانی نیمه اول رو به بازی پاور پلی آورد و پنجمین گل گیتی‌پسند از روی دروازه خالی این تیم رقم خورد.

تیم گیتی پسند که انگیزه‌ای برای به ثمر رساندن گل‌های بیشتر نداشت از یک طرف و از یک طرف نمایش ضعیف تیم چینی نیمه دوم این بازی را سرد و کسل‌کننده کند اما با اخراج بازیکن شنزن بازی کمی به هیجان افتاد.

 در ادامه و در زمانی که حریف رو به بازی پاور پلی آورده بوده، این شانس در اختیار شاگردان علیرضا اقضل قرار گرفت تا چند گل دیگر به ثمر برساند و احمد اسماعیل‌پور با به ثمر رساندن سه گل شانس رقابت برای آقای گلی را هم داشته باشد.

گیتی‌پسند با کسب این پیروزی خط و نشانی برای سایر رقبا در آسیا کشید و نشان داد که برای کسب سومین جام قهرمانی پرقدرت وارد مسابقات شده است.

اتفاقات بازی:

–  در دقیقه ۲۶ احمد اسماعیل‌پور دومین گل خود و پنجمین گل گیتی پسند را به ثمر رساند.

– در دقیقه ۲۸ داور بازی به لو یویی کارت زرد نشان داد.

– در دقیقه ۲۹ لو یویی توپی که به سمت دروازه خالی شنزن چین در حال حرکت بود با دست لمس کرد تا داور دومین کارت زرد را به این بازیکن نشان دهد و او را از زمین اخراج کند.

– در دقیقه ۳۰ احمد اسماعیل‌پور سومین گل خود و ششمین گل گیتی پسند را به ثمر رساند.

– در دقیقه ۳۷ مهرداد جابری هفتمین گل گیتی‌پسند را به ثمر رساند.

انتها پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *