لزوم تغییر رویکرد عمومی مدیران ورزش کشور به ورزش‌های اتومبیلرانی و موتورسواری

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، محمود صیدانلو بعد از ظهر امروز در مجمع انتخاباتی هیأت اتومبیلرانی و موتورسواری استان زنجان با بیان اینکه کارهای خوبی با همکاری شهرستان‌ها در استان زنجان در چهار سال گذشته انجام شده است، اظهار کرد: رشته موتورسواری و اتومبیلرانی دو فدراسیون مجزا در دنیا دارند.

وی با بیان اینکه ۱۵ رشته فعال در موتورسواری و هشت رشته فعال در اتومبیلرانی داریم، ابراز کرد: بسیاری از رشته‌های این بخش نیاز به زیرساخت وجود ندارد.

رئیس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری با اشاره به اینکه در افرود، کراس و  چند بخش دیگر هیچ نیازی به پیست وجود ندارد، خاطرنشان کرد: هیچ هیأتی در کشور توانایی ساخت پیست “ریس” را ندارد.

صیدانلو با بیان اینکه در طول ۳۹ ساله گذشته پس از انقلاب از ۱۵ هزار پروژه ورزشی که در کشور ساخته شده هیچ پروژه مربوط به اتومبیلرانی و موتور سواری نیست، گفت: در بخش رویکرد عمومی، مدیران ارشد ورزش باید رویکرد خود را نسبت به این رشته‌ها تغییر دهند.

وی با بیان اینکه در هر شهر و استان مسابقات اتومبیلرانی و موتورسواری برگزار می‌شود، ابراز کرد: جوانان امروز به این رشته‌های ورزشی علاقه دارند.

رئیس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری با بیان اینکه در شیراز، تبریز، رشت و دیگر شهرهای کشور زمین‌هایی برای احداث پیست به هیأت تحویل داده شده است، خاطرنشان کرد: سازمان ورزش بسیج کشور ۳ هزار و ۸۵۰  پروژه ساخته شده، یک پروژه ها نیز در بخش پیست موتورسواری و اتومبیلرانی نیست.

صیدانلو با تاکید بر اینکه از بخش خصوصی کمک گرفته شود تا پروژه‌هایی در بخش پیست ساخته شود، ابراز کرد: فدراسیون کمک خواهد کرد تا در زمینی که تحویل هیأت استان زنجان شد، زنجان صاحب پیست شود.

انتهای پیام/و

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *