لزوم رفع مشکلات واحدهای صنعتی در فیروزکوه/ دولت از رونق کسب‌وکار حمایت می‌کند

نورالله طاهری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شرق استان تهران با اشاره به بازدیدهای مستمر از صنایع شهرستان فیروزکوه اظهار کرد: این بازدیدها در راستای ایجاد سیاست‌های مناسب اقتصادی توسط دولت و به‌منظور حمایت از کسب‌وکار و صنایع انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در این بازدیدها مشکلات صنایع و کارخانه‌های تولیدی شهرستان فیروزکوه بررسی می‌شود، گفت: بازدید مستمر و زمان‌بندی‌شده از شهرک‌های صنعتی و صنایع شهرستان فیروزکوه یکی از برنامه‌های نهادهای اجرایی و مرتبط شهرستان فیروزکوه است.

فرماندار شهرستان فیروزکوه ادامه داد: نهادهای ذیربط باید در بازه‌های مختلف زمانی بازدید از واحدهای صنعتی به‌خصوص شهرک‌های صنعتی را در دستور کار خود قرار دهند و با شنیدن مشکلات و کاستی‌های صنایع راه‌حل‌های مناسبی برای رفع آن پیدا کنند.

طاهری افزود: تبدیل شدن فیروزکوه به قطب صنعتی و قد علم کردن کارخانه‌های تولیدی عظیم و شهرک‌های صنعتی امتیازی درخور و شایسته برای پیشبرد اهداف اقتصادی کشور است.

وی اظهار کرد: انتظار می‌رود در این حرکت شتاب‌گونه واحدهای صنعتی که نیمه‌فعال و یا غیرفعال هستند، با کمک و همیاری مسؤولان و اتخاذ تدابیر مناسب برای رفع مشکلات آنها پویا شده و با تولید و اشتغال‌زایی نقش سازنده خویش را برای پیشرفت این شهرستان ایفا کنند.

فرماندار شهرستان فیروزکوه توجه به مقوله اقتصاد مقاومتی در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری، تنها راه موفقیت کشور در عرصه اقتصادی را بالندگی به رشد و تولید داخلی دانست.

طاهری افزود: در عمل شاهد هستیم کالاهای تولید شده توسط تولیدکنندگان و صاحبان صنایع کشور در مقایسه با نمونه خارجی از کیفیت و قیمت مناسب‌تری برخوردار است.

وی اضافه کرد: نهادینه کردن فرهنگ حمایت و استفاده از تولید داخلی از جمله مواردی است که می‌توان با استفاده از آن محصولات تولید شده داخلی را به‌عنوان کالای درجه یک شناخت و با ترجیح دادن آن با نمونه‌های خارجی سهم سازنده‌ای در راستای حمایت از تولید داشت.

انتهای پیام/۶۷۰۳۱/ذ۳۰

http://fna.ir/JJVO3I

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *