مترو پردیس در آستانه قرارداد/ افتتاح واحدهای جدید مسکن مهر نیازمند کمک دستگا‌ه‌های خدمات‌رسان

سعید غفوری در حاشیه بازدید معاون اول رئیس جمهور پارک فناوری پردیس در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس استان تهران در خصوص مباحث مطرح شده در این بازدید اظهار کرد: عصر امروز طی گفت‌وگویی که با مقیمی استاندار تهران داشتیم بحث احداث متروی تهران به پردیس و مسکن مهر پردیس مورد بررسی قرار گرفت که قول‌های مساعدی نیز در این خصوص دریافت شد.

وی بیان کرد: مباحث مطرح شده شامل کمک دستگاه‌های خدمات‌رسان برای تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر بود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس تصریح کرد: در افتتاح‌های جدید مسکن مهر پردیس کمک دستگاه‌های خدمات‌رسان را لازم داریم تا بتوانیم هرچه سریع‌تر واحدها را به متقاضیان تحویل دهیم.

وی ادامه داد: تسریع در تکمیل و تحویل انشعابات برق، آب، گاز و … را در این نشست مورد توجه قرار دادیم.

غفوری اظهار کرد: در خصوص متروی تهران  ـ پردیس باید ردیف اعتباری را برای ساخت آن در نظر بگیریم که این یکی از دغدغه‌ها و مشکلاتی خواهد بود که در سال‌های آینده با استقرار جمعیت شرق استان را در بر خواهد گرفت.

وی بیان کرد: شرکتی برای آغاز عملیات اجرایی متروی تهران پردیس اعلام آمادگی کرده و ما نیز مطالعات را به اتمام رسانده‌ایم و فقط بحث ردیف اعتباری آن باقی مانده است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس: کار ساخت مترو پردیس با بحث ردیف اعتباری آغاز می‌شود که در این خصوص استاندار تهران قول‌های مساعدی را برای پیگیری این موضوعات داده‌ است.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *